Kalendář

Předprodej vstupenek na květen a červen (mimo festival Divadlo evropských regionů) bude zahájen v pondělí 3. dubna v 10 hodin.
Více informací o termínech prodejů na další měsíce naleznete zde.

PROGRAM NA BŘEZEN A DUBEN KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF

Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Čtvrtek 1.6.2017
od 17:30
David Drábek na motivy operety J. Strausse ml.
Netopýr

M

volné sezení, po představení autogramiáda herců
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 2.6.2017
od 10:00
David Drábek na motivy operety J. Strausse ml.
Netopýr
volné sezení
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 2.6.2017
od 19:00
David Drábek
Koule
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 5.6.2017
od 10:00
David Drábek
Čtyřlístek!
volné sezení
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 5.6.2017
od 19:00
William Shakespeare
Richard III.
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 6.6.2017
od 10:00
William Shakespeare
Richard III.
volné sezení
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 7.6.2017
od 19:00
David Drábek
Čtyřlístek!

V

volné sezení
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 8.6.2017
od 10:00
William Shakespeare
Romeo a Julie
volné sezení
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 8.6.2017
od 19:00
Tracy Letts
Srpen v zemi indiánů
derniéra
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 9.6.2017
od 10:00
Václav Havel
Asanace
volné sezení
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 9.6.2017
od 19:00
Martin McDonagh
Kati
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 12.6.2017
od 10:00
David Drábek podle Alexandra Dumase
Tři mušketýři
volné sezení
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 12.6.2017
od 19:00
Kristof Magnusson
BEZ BAB! aneb Kutloch
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Úterý 13.6.2017
od 19:00
Christopher Hampton
Úplné zatmění

A

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 14.6.2017
od 10:00
William Shakespeare
Romeo a Julie
volné sezení
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 14.6.2017
od 19:00
David Drábek
Čtyřlístek!

B

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 15.6.2017
od 10:30
Boris Vian
Pěna dní
volné sezení
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 15.6.2017
od 19:00
David Drábek
Čtyřlístek!

C

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 16.6.2017
od 10:00
Karel Jaromír Erben - Karel Brožek
Kytice
volné sezení
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 16.6.2017
od 19:00
David Drábek na motivy operety J. Strausse ml.
Netopýr
benefiční představení, výtěžek pro Unicef
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 17.6.2017
od 17:30
Torben Betts
Vincenc

d/1

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 19.6.2017
od 10:00
David Drábek
Čtyřlístek!
volné sezení
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 19.6.2017
od 19:00
William Shakespeare
Romeo a Julie
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 20.6.2017
od 10:00
David Drábek podle Alexandra Dumase
Tři mušketýři
volné sezení
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 22.6.2017
od 17:30
Rostislav Novák a kol.
Black Black Woods

Cirk La Putyka Praha / CZ

Divadlo evropských regionů

prolog festivalu
Studio Beseda
Pátek 23.6.2017
od 15:30
Pohádka

Bílkovo kratochvílné divadlo / CZ

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Pátek 23.6.2017
od 17:00
Norbert Rakowski, Vojtěch Štěpánek
Selfies

Teatr im. Jana Kochanowskiego Opole / PL

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda
Pátek 23.6.2017
od 19:00
Tim Crouch
Shakespearovy vraždičky / The Complete Deaths

Spymonkey Brighton / UK

Divadlo evropských regionů

Hrajeme s českými titulky.
Hlavní scéna
Pátek 23.6.2017
od 21:00
Maksim Komaro
Slapstick Sonata

Cirk La Putyka Praha / CZ

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky
Pátek 23.6.2017
od 21:25
Koncert herců Klicperova divadla s kapelou Mastix

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Sobota 24.6.2017
od 10:00
Christopher Hampton
Úplné zatmění

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Sobota 24.6.2017
od 14:00
Václav Havel
Vernisáž

HaDivadlo Brno / CZ

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda
Sobota 24.6.2017
od 15:30
Ostrov pro kluka, který nechce spát, a jeho maminku

Alena Kubínová / CZ

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Sobota 24.6.2017
od 17:00
Daniela Kapitáňová
Samko Tále

Divadlo Venuše ve Švehlovce Praha / CZ

Divadlo evropských regionů

Komorní scéna V podkroví
Sobota 24.6.2017
od 20:00
Anton Pavlovič Čechov
Strýček Váňa

HaDivadlo Brno / CZ

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda
Sobota 24.6.2017
od 20:00
Dora Viceníková, Jan Mikulášek, Petr Štědroň
AnderSen

Divadlo Na zábradlí Praha / CZ

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Sobota 24.6.2017
od 21:00
Maksim Komaro
Slapstick Sonata

Cirk La Putyka Praha / CZ

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky
Sobota 24.6.2017
od 22:00
JH Big Band - koncert

JH Big Band

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Neděle 25.6.2017
od 10:00
Torben Betts
Vincenc

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Neděle 25.6.2017
od 13:00
Anna Saavedra
Olga (Horrory z Hrádečku)

Divadlo Letí Praha / CZ

Divadlo evropských regionů

Z důvodu limitované kapacity možnost zakoupit max. 2 vstupenky na osobu.
Studio Beseda
Neděle 25.6.2017
od 15:30
Cirkusárium

Divadlo U plotny / CZ

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Neděle 25.6.2017
od 20:00
Frank Wedekind
Lulu

Divadlo Aréna Bratislava / SK

Divadlo evropských regionů

Představení je přístupné od 18 let
Hlavní scéna
Neděle 25.6.2017
od 21:50
Dragon's Brew - koncert

Dragon's Brew / CZ

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Neděle 25.6.2017
od 22:00
Sibylle Berg
A pak přišla Mirna

Divadlo Letí Praha / CZ

Divadlo evropských regionů

OFF BESEDA

Studio Beseda
Pondělí 26.6.2017
od 10:00
Pavel Kohout
Vítězný únor

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Pondělí 26.6.2017
od 15:30
Jak šel kozlík do světa

Loutkové divadlo Kozlík / CZ

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Pondělí 26.6.2017
od 16:00
Pavel Vilikovský
Letmý sneh

Divadlo Astorka Korzo `90 Bratislava / SK

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda
Pondělí 26.6.2017
od 19:00
Bolek Polívka
Šašek a syn

Divadlo Bolka Polívky Brno / CZ

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Pondělí 26.6.2017
od 21:00
Tomáš Dianiška
Mlčení bobříků

Divadlo pod Palmovkou Praha / CZ

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky
Pondělí 26.6.2017
od 21:25
On Line Session - koncert

On Line Session / CZ

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Úterý 27.6.2017
od 15:30
Otesánek

Jaroslava Holasová / CZ

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Úterý 27.6.2017
od 16:00
Jan Bílý
Dating v osmi

Divadlo v Dlouhé Praha / CZ

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda
Úterý 27.6.2017
od 20:00
Alois Jirásek
Lucerna

Divadlo v Dlouhé Praha / CZ

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Úterý 27.6.2017
od 22:00
Michal Hába, Simona Petrů
Ferdinande!

Lachende Bestien (Venuše ve Švehlovce Praha) / CZ

Divadlo evropských regionů

OFF BESEDA

Studio Beseda
Úterý 27.6.2017
od 22:35
Band-a-SKA - koncert

Band-a-SKA / CZ

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Středa 28.6.2017
od 15:30
O neposlušných kůzlátkách

Loutkové divadlo Kozlík / CZ

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Středa 28.6.2017
od 16:00
Henrik Ibsen
Nora (Domeček pro panenky)

Divadlo pod Palmovkou Praha / CZ

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda
Středa 28.6.2017
od 19:00
Henrik Ibsen
Paní z moře

Národní divadlo Brno / CZ

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Středa 28.6.2017
od 21:00
Rostislav Novák ml.
Up End Down

Cirk La Putyka Praha / CZ

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky
Středa 28.6.2017
od 21:15
Factorial! Orchestra - koncert

Factorial! Orchestra / CZ

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Čtvrtek 29.6.2017
od 10:00
Martin McDonagh
Kati

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Čtvrtek 29.6.2017
od 15:30
Jak šel Honza do světa

Divadlo Na cestě Liberec / CZ

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Čtvrtek 29.6.2017
od 16:00
Patricia Highsmith
Talentovaný pan Ripley

Divadlo J. K. Tyla v Plzni / CZ

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda
Čtvrtek 29.6.2017
od 19:00
Ladislav Fuks
Spalovač mrtvol

Divadlo Petra Bezruče Ostrava / CZ

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Čtvrtek 29.6.2017
od 21:00
Rostislav Novák ml.
Up End Down

Cirk La Putyka Praha / CZ

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky
Čtvrtek 29.6.2017
od 21:45
Jazz Police - koncert

Jazz Police / CZ

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Pátek 30.6.2017
od 15:30
O Smolíčkovi

Divadlo Na cestě Liberec / CZ

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Pátek 30.6.2017
od 16:00
Václav Havel
Asanace

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda
Pátek 30.6.2017
od 20:00
David Drábek na motivy operety J. Strausse ml.
Netopýr

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Pátek 30.6.2017
od 20:00
Slawomir Mrožek
Tango Macabre

Divadlo Husa na provázku Brno / CZ

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky
Pátek 30.6.2017
od 22:30
Terne Čhave - koncert

Terne Čhave / CZ

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma