Kalendář

On-line prodej vstupenek na září zahajujeme v pondělí 14. 8., v předprodeji pak ve čtvrtek 24. 8. 2017 od 10:00 (kromě festivalu). Prodej vstupenek na říjen od pondělí 28. 8. 2017 od 10:00.

V neděli 20. 8. od 20:00 do pondělního rána 21. 8. bude vstupenkový systém z důvodu údržby systému nedostupný. Děkujeme za pochopení.

Další termíny naleznete zde.

Program v PDF ke stažení zde.

Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Neděle 1.10.2017
od 10:00
Robert Křesťan s kapelou Druhá tráva - koncert

Čekání na Václava - host

Koncert

Hlavní scéna
Neděle 1.10.2017
od 19:00
Ingmar Bergman
Podzimní sonáta

Studio Paradox Brno

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Pondělí 2.10.2017
od 19:00
Václav Havel
Asanace
Studio Beseda
Pondělí 2.10.2017
od 19:00
Jonathan Littell
Laskavé bohyně

Divadlo pod Palmovkou Praha

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna
Úterý 3.10.2017
od 19:00
Leo Birinski
Tanec bláznů

Činoherní klub Praha

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna
Středa 4.10.2017
od 18:00
Jakub Tvrdík
Spybox

Beseda s tvůrci

beseda s tvůrci
Předprodej Vstup zdarma
Středa 4.10.2017
od 19:00
David Zábranský
Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny

Studio Hrdinů Praha

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna
Čtvrtek 5.10.2017
od 19:00
Christopher Hampton
Úplné zatmění
náhradní termín z 18. 5. 2017 pro skupinu "C 16/17"
Hlavní scéna
Pátek 6.10.2017
od 19:00
Karel Jaromír Erben - Karel Brožek
Kytice
Hlavní scéna
Pátek 6.10.2017
od 19:00
Torben Betts
Vincenc
Studio Beseda
Sobota 7.10.2017
od 19:00
Kristof Magnusson
BEZ BAB! aneb Kutloch
Studio Beseda
Sobota 7.10.2017
od 19:00
Timur Vermes
Už je tady zas!

Divadlo Na Jezerce Praha

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna
Neděle 8.10.2017
od 19:00
Anton Pavlovič Čechov
Racek

Divadlo v Dlouhé Praha

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna
Neděle 8.10.2017
od 19:00
Tadeusz Slobodzianek
Naše třída

Divadlo Polárka Brno

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Pondělí 9.10.2017
od 18:00
Robert Thomas
Osm žen

Beseda s tvůrci

beseda s tvůrci
Předprodej Vstup zdarma
Pondělí 9.10.2017
od 19:00
David Drábek podle Alexandra Dumase
Tři mušketýři
Hlavní scéna
Pondělí 9.10.2017
od 19:00
Henrik Ibsen
Přízraky

MĚSTSKÉ DIVADLO KLADNO - CZ

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Úterý 10.10.2017
od 19:00
David Drábek
Velká mořská víla
Hlavní scéna
Úterý 10.10.2017
od 19:00
Jazz Goes To Town - dvojkoncert

Koncert

vstupenky v síti Ticketstream
Studio Beseda
Středa 11.10.2017
od 19:00
Martin McDonagh
Kati

S

volné sezení

Hlavní scéna
Středa 11.10.2017
od 19:00
Nebeský - Trmíková & NOD
Miluji tě jak po smrti

Experimentální prostor NoD Praha

Beseda X

Studio Beseda
Pátek 13.10.2017
od 19:00
David Drábek podle J. Strausse ml.
Netopýr
Hlavní scéna
Neděle 15.10.2017
od 19:00
Gail Louw
Miss Dietrich lituje

Divadlo Ungelt Praha

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna
Neděle 15.10.2017
od 19:00
Zdenek Merta u klavíru

Čekání na Václava - host

Koncert

Studio Beseda
Pondělí 16.10.2017
od 17:30
Istvan Örkeny
Kočičí hra

M

volné sezení

v roli Erži Orbánové: Pavla Tomicová
Hlavní scéna
Čtvrtek 19.10.2017
od 19:00
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patellière
Jméno

Divadlo Verze Praha

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna
Čtvrtek 19.10.2017
od 19:00
Jan Budař
Seznamme se

Čekání na Václava - host

Koncert

Studio Beseda
Pátek 20.10.2017
od 19:00
Christopher Hampton
Úplné zatmění
Hlavní scéna
Sobota 21.10.2017
od 13:00
Anna Saavedra
Olga (Horrory z Hrádečku)

Divadlo Letí Praha / CZ

Beseda X

volné sezení

Studio Beseda
Sobota 21.10.2017
od 17:00
Anna Saavedra
Olga (Horrory z Hrádečku)

Divadlo Letí Praha / CZ

Čekání na Václava - host

volné sezení

Studio Beseda
Neděle 22.10.2017
od 19:00
Homo Faber

Činoherní studio Ústí nad Labem

Beseda X

Studio Beseda
Pondělí 23.10.2017
od 19:00
Istvan Örkeny
Kočičí hra
v roli Erži Orbánové: Jitka Smutná
Hlavní scéna
Úterý 24.10.2017
od 19:00
William Shakespeare
Richard III.
Hlavní scéna
Středa 25.10.2017
od 19:00
Martin McDonagh
Kati
náhradní termín ze 17. 5. 2017 pro skupinu "B 16/17"
Hlavní scéna
Čtvrtek 26.10.2017
od 19:00
David Drábek
Koule
Hlavní scéna
Pátek 27.10.2017
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen

D

předpremiéra
Hlavní scéna
Pátek 27.10.2017
od 19:00
Jakub Tvrdík
Spybox
premiéra
Studio Beseda
Sobota 28.10.2017
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen

P

premiéra
Hlavní scéna
Pondělí 30.10.2017
od 17:30
Robert Thomas
Osm žen

d/4

Hlavní scéna
Pondělí 30.10.2017
od 19:00
Jakub Tvrdík
Spybox
Studio Beseda
Úterý 31.10.2017
od 19:00
David Drábek
Čtyřlístek!
Hlavní scéna