Kalendář

Předprodej vstupenek na květen a červen 2016 bude zahájen v pondělí 4. 4. od 10 hodin v předprodeji divadla a on-line.
 

Datum Název Scéna Vstupenky
Čtvrtek 2.6.2016
od 19:00
David Drábek
Unisex

C

Hlavní scéna Koupit vstupenky » Hromadná objednávka »
Pátek 3.6.2016
od 17:30
SKUTR
Evžen Oněgin

d/1

Hlavní scéna Koupit vstupenky » Hromadná objednávka »
Úterý 7.6.2016
od 10:00
Karel Jaromír Erben - Karel Brožek
Kytice
volné sezení
Hlavní scéna Vyprodáno.
Úterý 7.6.2016
od 19:00
David Drábek
Unisex

A

Hlavní scéna Koupit vstupenky » Hromadná objednávka »
Středa 8.6.2016
od 10:00
Karel Jaromír Erben - Karel Brožek
Kytice
volné sezení
Hlavní scéna Vyprodáno.
Středa 8.6.2016
od 19:00
David Drábek
Unisex

B

Hlavní scéna Koupit vstupenky » Hromadná objednávka »
Čtvrtek 9.6.2016
od 10:00
William Shakespeare
Romeo a Julie
volné sezení
Hlavní scéna Vyprodáno.
Čtvrtek 9.6.2016
od 17:30
František Langer
Periférie

d/4

Hlavní scéna Koupit vstupenky » Hromadná objednávka »
Čtvrtek 9.6.2016
od 19:00
Lenka Lagronová
Nikdy
Studio Beseda Koupit vstupenky » Hromadná objednávka »
Pátek 10.6.2016
od 10:00
Tracy Letts
Srpen v zemi indiánů
volné sezení
Hlavní scéna Koupit vstupenky » Hromadná objednávka »
Pátek 10.6.2016
od 19:00
David Drábek
Koule
uzavřené představení
Hlavní scéna
Pátek 10.6.2016
od 19:00
Kristof Magnusson
BEZ BAB! aneb Kutloch
Studio Beseda Koupit vstupenky » Hromadná objednávka »
Pondělí 13.6.2016
od 17:30
Boris Vian
Pěna dní

M

volné sezení, po představení následuje autogramiáda
Hlavní scéna Koupit vstupenky » Hromadná objednávka »
Úterý 14.6.2016
od 10:30
Moliere
Škola pro ženy
volné sezení
Hlavní scéna Vyprodáno.
Úterý 14.6.2016
od 19:00
Moliere
Škola pro ženy
Hlavní scéna Koupit vstupenky » Hromadná objednávka »
Pátek 17.6.2016
od 16:00
Dobrý proti severáku

CINÉ XIII THÉÂTRE PARIS - FR

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 17.6.2016
od 19:00
William Shakespeare
Zimní pohádka

DEJVICKÉ DIVADLO PRAHA - CZ

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Vyprodáno.
Pátek 17.6.2016
od 22:00
Falk Richter
Small Town Boy

DIVADLO LETÍ PRAHA - CZ

Divadlo evropských regionů

*OFF BESEDA* Noční představení s hvězdičkou
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Sobota 18.6.2016
od 11:00
David Drábek
Unisex

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 18.6.2016
od 13:00
Petr Kolečko
Poker Face

JIHOČESKÉ DIVADLO ČESKÉ BUDĚJOVICE - CZ

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Sobota 18.6.2016
od 17:00
Povídání v Podkroví - Dagmar Pecková

Divadlo evropských regionů

Komorní scéna V podkroví
Sobota 18.6.2016
od 19:00
Tracy Letts
Srpen v zemi indiánů

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Neděle 19.6.2016
od 11:00
David Drábek podle Alexandra Dumase
Tři mušketýři

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Neděle 19.6.2016
od 16:00
Petra Tejnorová, Jan Tošovský
Nick

STK CONCEPT PRAHA - CZ

Divadlo evropských regionů

volné sezení
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Neděle 19.6.2016
od 19:00
Mark Leiren-Young
Shylock

DIVADLO NA JEZERCE PRAHA - CZ

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Neděle 19.6.2016
od 22:30
Varvara Fajer
Zločiny.Ženy.Doc.

DIVADLO KOMEDIE PRAHA - CZ

Divadlo evropských regionů

*OFF BESEDA* Noční představení s hvězdičkou, volné sezení
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pondělí 20.6.2016
od 17:00
Povídání v Podkroví - Martin Hilský

Divadlo evropských regionů

Komorní scéna V podkroví
Pondělí 20.6.2016
od 17:00
Martina Kinská
Pankrác '45

ŠVANDOVO DIVADLO PRAHA - CZ

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pondělí 20.6.2016
od 19:00
Jan Vodňanský, Petr Skoumal, Jan Borna
S úsměvy idiotů

DIVADLO V DLOUHÉ PRAHA - CZ

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 21.6.2016
od 10:30
Boris Vian
Pěna dní

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 21.6.2016
od 17:00
Florian Zeller
Otec

MĚSTSKÉ DIVADLO KLADNO - CZ

Divadlo evropských regionů

představení zrušeno
Studio Beseda
Úterý 21.6.2016
od 17:00
Povídání v Podkroví - Michal Horáček

Divadlo evropských regionů

Komorní scéna V podkroví
Úterý 21.6.2016
od 19:00
Florian Zeller
Matka

MĚSTSKÉ DIVADLO KLADNO - CZ

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Vyprodáno.
Úterý 21.6.2016
od 19:00
Pavel Khek, Lenka Smrčková
Chaplin

MĚSTSKÉ DIVADLO MLADÁ BOLESLAV - CZ

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 22.6.2016
od 10:00
František Langer
Periférie

Divadlo evropských regionů

Hradecká derniéra
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 22.6.2016
od 16:00
Reto Finger
Ledový hrot

ČINOHERNÍ STUDIO ÚSTÍ NAD LABEM - CZ

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 22.6.2016
od 19:00
Ernest Bryll, Katarzyna Gärtner
Malované na skle

MĚSTSKÉ DIVADLO ZLÍN - CZ

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 23.6.2016
od 16:00
Edward Albee
Kdo se bojí Virginie Woolfové?

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE - CZ

Divadlo evropských regionů

volné sezení
Studio Beseda Vyprodáno.
Čtvrtek 23.6.2016
od 19:00
William Shakespeare
Král Lear

MĚSTSKÉ DIVADLO BRNO - CZ

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Vyprodáno.
Pátek 24.6.2016
od 17:00
Lenka Lagronová
Nikdy

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 24.6.2016
od 19:00
Fjodor Michajlovič Dostojevskij, Roman Sikora
Běsi

NÁRODNÍ DIVADLO BRNO - CZ

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 25.6.2016
od 11:00
Miloš Orson Štědroň
Krásné psací stroje

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ PRAHA - CZ

Divadlo evropských regionů

Den Divadla na Zábradlí
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 25.6.2016
od 15:30
Jan Mikulášek, Dora Viceníková
Požitkáři

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ PRAHA - CZ

Divadlo evropských regionů

Den Divadla na Zábradlí
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Sobota 25.6.2016
od 20:00
Jan Mikulášek, Dora Viceníková a kol.
Hamleti

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ PRAHA - CZ

Divadlo evropských regionů

Den Divadla na Zábradlí
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Neděle 26.6.2016
od 16:00
Agota Kristof, Daniel Majling
Veľký zošit

DIVADLO ANDREJA BAGÁRA NITRA - SK

Divadlo evropských regionů

volné sezení
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Neděle 26.6.2016
od 19:00
Carlo Goldoni
Sluha dvou pánů

PICCOLO TEATRO DI MILANO - IT

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 27.6.2016
od 19:00
David Drábek podle Alexandra Dumase
Tři mušketýři
Hlavní scéna Koupit vstupenky » Hromadná objednávka »
Pondělí 27.6.2016
od 19:00
Lenka Lagronová
Nikdy
Studio Beseda Koupit vstupenky » Hromadná objednávka »
Úterý 28.6.2016
od 10:00
David Drábek podle Alexandra Dumase
Tři mušketýři
Hlavní scéna Vyprodáno.
Úterý 28.6.2016
od 19:00
Terry Johnson
Absolvent
derniéra
Studio Beseda Koupit vstupenky » Hromadná objednávka »
Středa 29.6.2016
od 10:00
William Shakespeare
Romeo a Julie
volné sezení
Hlavní scéna Vyprodáno.
Středa 29.6.2016
od 19:00
David Drábek
Koule
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 30.6.2016
od 19:00
William Shakespeare
Richard III.
Hlavní scéna Koupit vstupenky » Hromadná objednávka »