Pusťte Donnu k maturitě

Tomáš Dianiška

Divadlo pod Palmovkou Praha

Láska, sex a něžnosti na 90210 způsobů

Čágo bélo, šílenci. Je právě tolik, kolik je a vaše oblíbené Studio Palm OFF přináší epizodu z vašeho dospívání. Brandon má nového walkmana, Kelly to přehnala s odbarvovačem a mami, tati, Dylan pije! Nechceš si o tom promluvit? Nekompromisní ponor do devadesátek, do období, kdy všechny otázky dokázalo zodpovědět Bravíčko. Kdy jsme všichni toužili chodit na West Beverly high. 

Kdy jsme trsali na Spice girls. Láska, sex a něžnosti na 90210 způsobů. A nezapomeňte: až dokoukáte film, přetočte videokazetu na začátek, jinak dostanete v půjčovně pokutu.

„Dianiškova konfrontace prvního desetiletí svobody s dneškem je nejenom vtipná a vynalézavě postavená, ale poměrně dobře pojmenovává absurditu a bizarnost „devadesátek“, kdy se odčiňovaly křivdy minulosti, lidé si užívali svobodu projevu a zároveň se ve velkém kradlo, podvádělo a plundrovalo.“ (JANA MACHALICKÁ, lidovky.cz, 4. 3. 2018)

„Divadlo pod Palmovkou má další kasaštyk, který vedle osobitého humoru a stylu přináší i překvapivě přesnou konfrontaci nepříliš vzdálené minulosti s dneškem.“ (JANA MACHALICKÁ, lidovky.cz, 4. 3. 2018)

  • Obsazení a tvůrci

    Režie / Directed by: F. X. Kalba; Výprava / Stage setting: Lenka Odvárková; Dramaturgie / Literary adviser: Ladislav Stýblo.

    Hrají / Cast: Tomáš Dianiška, Jan Hušek, Erika Stárková, Tereza Dočkalová, Kamila Trnková, Vendula Fialová, Ivana Wojtylová, Jakub Albrecht, Jiří Panzner, Robert Mikluš, Anna Bura.

  • Galerie

  • Kalendář

    Datum Inscenace Scéna Vstupenky