Sváteční čas Gramofonu Petra Soviče

V neděli 15. prosince rozezní sál Klicperova divadla v Hradci Králové koncert plný českých melodií z období 50. – 70. let. Zpěvák a moderátor Petr Sovič nabídne publiku se svým Gramofonem slavné české hity tak, jak je doposud neznáte.

Petr Sovič a Gramofon se představili hradeckému publiku naposledy v létě v rámci doprovodného programu festivalu Divadlo evropských regionů. Pro koncert Sváteční čas vybrali to nejlepší ze svého repertoáru. Vedle moderně pojatých aranžmá písní Jiřího Suchého, Evy Olmerové, Karla Hály a dalších hvězd české hudební scény zazní ve své premiéře také autorské novinky Gramofonu, které pro Petra Soviče napsala Patricie Fuxová.

Hostem koncertu bude moderátorka Daniela Písařovicová, se kterou se Petr Sovič naposledy potkal v říjnu, na pódiu vyprodaného vinohradského divadla v rámci galakoncertu Časy se mění (1968-1989). Společně zazpívají například duet Venku je déšť a mráz, který znáte v podání Jiřího Korna a Marie Rottrové.

Zpěvák, moderátor Signál Rádia a také nejmladší zpívající kapelník v České republice Petr Sovič říká: „Jsem moc rád, že se opět po roce na pódium Klicperova divadla vracím. V minulém roce jsme s Gramofonem koncertovali ve Studiu Beseda a atmosféra byla báječná. Věřím, že se nám ji podaří zopakovat také v divadelním sále“. Nechte se unést atmosférou legendárních písní za doprovodu hradeckých muzikantů z Gramofonu, Petra Dlaboly, Jiřího Pavlíka, Vladimíra Šrámka a Tomáše Votavy. Koncert je ušitý na míru sváteční atmosféře a nechá Vás příjemně zapomenout na předvánoční shon.

Vstupenky jsou k dostání od 4. 11. 2019 v předprodeji Klicperova divadla a v Infocentru Hradec Králové.

Více informací o kapele naleznete na webových stránkách – www.psgramofon.cz, nebo na facebookových stránkách – https://www.facebook.com/psgramofon/.

Partnery koncertu jsou: CMI Melodia a.s., Cofis CZ, s.r.o., Hyundai Hradec s.r.o.

Mediálním partnerem je Český rozhlas Hradec Králové a Signál Rádio

  • Galerie

  • Kalendář

    Datum Inscenace Scéna Vstupenky