Žena za pultem 2 Pult osobnosti

Divadlo Kalich, Praha

Legendární vševědoucí levicová prodavačka se vrací ve vizionářské komedii!
Jednou z nejočekávanějších novinek sezóny má šanci se stát naše připravovaná komedie, která svede dohromady čtyři výjimečná jména: současný přední divadelní autor Petr Kolečko, jehož hry se pro řadu diváků stávají přímo kultem, napsal na tělo hereckým legendám Jiřímu Lábusovi a Oldřichu Kaiserovi „vizionářskou komedii“ Žena za pultem 2: Pult osobnosti. Exklusivní autorský tým doplňuje výrazná režisérská osobnost David Drábek.
Je volební víkend. Jiřina, prodavačka v malém koloniálu, věří, že to konečně dopadne a komunisté vyhrají. Již dlouho se učí, jak se řeknou čínsky rohlíky a vlašák, protože chce stačit čínským obchodníkům, kteří přijdou, až se rozjede obchod s východem. Číňané nezklamou, ti nejsou jako Rusové. Tentokrát to všechno vyjde a její syn Kája udělá hereckou kariéru, bude novým Vladimírem Brabcem. Hanka, která nakupuje u Jiřiny makrobiotickou stravu, se jí vysmívá. Komunisti nikdy nevyhrají a Jiřina je bláhová. Ale není náhodou naivní spíš Hanka, když věří, že s ní její stokilový muž Pepa drží dietu…?
Jiří Lábus a Oldřich Kaiser ve čtyřech rolích v režii Davida Drábka v komedii Petra Kolečka, která je tak šílená, že to možná jednou může být pravda!

 • Obsazení a tvůrci

  OSOBY A OBSAZENÍ
  Jiřina ..... Jiří Lábus
  Hanka ..... Oldřich Kaiser
  Pepa ..... Jiří Lábus
  Kája ..... Oldřich Kaiser

  Autor:    Petr Kolečko
  Režie:    David Drábek
  Kostýmy:    Simona Rybáková
  Scéna:    Martin Černý
  Hudba:    Darek Král

 • Kalendář

  Datum Inscenace Scéna Vstupenky