Kalendář

Předprodej vstupenek na duben 2018 bude zahájen v pondělí 26. 2. 2018 v 10:00 v divadelním předprodeji i on-line.

Předprodej na Gočárově třídě bude mimořádně otevřen v sobotu 3. 3. od 9:00 do 12:00.

Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Pátek 2.3.2018
od 19:00
William Shakespeare
Romeo a Julie
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 5.3.2018
od 19:00
William Shakespeare
Richard III.
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 6.3.2018
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 7.3.2018
od 19:00
William Shakespeare - David Drábek
Sen noci svatojánské

B

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 8.3.2018
od 19:00
David Drábek
Koule

K

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 9.3.2018
od 19:00
Karel Jaromír Erben - Karel Brožek
Kytice
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 9.3.2018
od 19:00
Torben Betts
Vincenc
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Sobota 10.3.2018
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
premiéra
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Úterý 13.3.2018
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 14.3.2018
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 14.3.2018
od 19:00
Irvine Welsh
Pohlavní životy siamských dvojčat

MeetFactory Praha

Beseda X

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 15.3.2018
od 18:00
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

Beseda s tvůrci

beseda s tvůrci
Předprodej Vstup zdarma
Čtvrtek 15.3.2018
od 19:00
Kristof Magnusson
BEZ BAB! aneb Kutloch
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 16.3.2018
od 17:30
Martin McDonagh
Kati

d/1

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 17.3.2018
od 19:00
Istvan Örkeny
Kočičí hra
v roli Erži Orbánové Pavla Tomicová
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 19.3.2018
od 19:00
Istvan Örkeny
Kočičí hra
v roli Erži Orbánové Jitka Smutná
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 20.3.2018
od 19:00
Václav Havel
Asanace
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 21.3.2018
od 19:00
Jakub Tvrdík
Spybox
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 22.3.2018
od 17:30
Povídání v Podkroví - Jaroslav Samson Lenk

moderuje Jan Vápeník
Komorní scéna V podkroví Vstup zdarma
Čtvrtek 22.3.2018
od 19:00
David Drábek
Koule
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 23.3.2018
od 19:00
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

D

předpremiéra
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 23.3.2018
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Sobota 24.3.2018
od 18:15
Vernisáž výstavy obrazů

Výstava

Foyer hlavní scény Vstup zdarma
Sobota 24.3.2018
od 19:00
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

P

premiéra
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 26.3.2018
od 10:00
David Drábek
Čtyřlístek!

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 26.3.2018
od 19:00
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

V

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 28.3.2018
od 17:30
David Drábek podle J. Strausse ml.
Netopýr

d/3

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 29.3.2018
od 19:00
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

C

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 29.3.2018
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
Studio Beseda Koupit vstupenky »