Kalendář

PRODEJ vstupenek na DUBEN 

Program na duben bude zveřejněn 28. února.

Prodej zahájíme v pondělí 4. března od 10:00 hodin v předprodeji i on-line.

POZOR! Změny v BŘEZNOVÉM PROGRAMU naleznete ZDE.

 

Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Pátek 1.3.2019
od 17:30
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

d/4

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 4.3.2019
od 18:00
Moliére
Lakomec

Beseda s tvůrci

beseda s tvůrci
Předprodej Vstup zdarma
Středa 6.3.2019
od 17:30
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina

M

volné sezení

Dramaturgický úvod

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 6.3.2019
od 19:00
Marie Nováková, Zuzana Burianová
Republika Králové
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 7.3.2019
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 8.3.2019
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 12.3.2019
od 19:00
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice
původně FURIANTI
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 13.3.2019
od 19:00
William Shakespeare
Richard III.
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 14.3.2019
od 18:00
Tankred Dorst
Fernando Krapp mi napsal dopis

Beseda s tvůrci

beseda s tvůrci
Předprodej Vstup zdarma
Čtvrtek 14.3.2019
od 19:00
Kristof Magnusson
BEZ BAB! aneb Kutloch
PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENO!!! (původně VINCENC)
Studio Beseda
Pátek 15.3.2019
od 10:00
Moliére
Lakomec

volné sezení

předpremiéra
Hlavní scéna Vyprodáno
Sobota 16.3.2019
od 18:15
Vernisáž - Pavel Matuška

Výstava

Foyer hlavní scény Vstup zdarma
Sobota 16.3.2019
od 19:00
Moliére
Lakomec

P

premiéra
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 18.3.2019
od 10:00
Moliére
Lakomec

volné sezení

Dramaturgický úvod

Hlavní scéna Vyprodáno
Pondělí 18.3.2019
od 19:00
William Shakespeare - David Drábek
Sen noci svatojánské
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 19.3.2019
od 19:00
Istvan Örkeny
Kočičí hra
v roli Erži Orbánové Jitka Smutná
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 20.3.2019
od 19:00
Moliére
Lakomec

B

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 21.3.2019
od 10:00
Moliére
Lakomec

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Čtvrtek 21.3.2019
od 19:00
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

S

volné sezení

původně OSM ŽEN
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 21.3.2019
od 19:00
Jakub Tvrdík
Spybox
PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENO
Studio Beseda
Pátek 22.3.2019
od 19:00
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

D

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 23.3.2019
od 19:00
Tankred Dorst
Fernando Krapp mi napsal dopis
premiéra
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pondělí 25.3.2019
od 17:30
J. B. Thomas
Charleyova teta

Divadlo Na Jezerce

d/3

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 26.3.2019
od 14:30
Moliére
Lakomec

ST/1

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 26.3.2019
od 19:00
Tankred Dorst
Fernando Krapp mi napsal dopis
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 27.3.2019
od 10:00
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

volné sezení

původně FURIANTI
Hlavní scéna Vyprodáno
Středa 27.3.2019
od 17:30
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

d/1

původně FURIANTI
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 27.3.2019
od 19:00
Tomáš Baránek
Jak sbalit ženu 2.0

Divadlo pod Palmovkou

Beseda X

V prodeji od 11. 2.
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 29.3.2019
od 10:00
David Drábek
Čtyřlístek!

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 29.3.2019
od 19:00
Eric Emmanuel Schmitt
Oskar a růžová paní

volné sezení

původní termín byl 28. 3.
Komorní scéna V podkroví Koupit vstupenky »
Pátek 29.3.2019
od 19:00
Istvan Örkeny
Kočičí hra

K

v roli Erži Orbánové Pavla Tomicová
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 30.3.2019
od 19:00
Kristof Magnusson
BEZ BAB! aneb Kutloch
přesunuto z 6. 12.
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Sobota 30.3.2019
od 19:00
Istvan Örkeny
Kočičí hra
v roli Erži Orbánové Pavla Tomicová (původně v programu - Koule)
Hlavní scéna Koupit vstupenky »