Kalendář

Předprodej vstupenek na koncert skupiny KRYŠTOF "Jenom písničky Tour" - 2. 12. v Klicperově divadle - startuje v pondělí 4. 6. od 10:00 h v předprodeji Klicperova divadla.

Telefonické a e-mailové rezervace budou možné až od 5. 6. od 10:00 h. Dle pokynů pořádající agentury začíná předprodej ve všech místech pouze v kamenných předprodejích, vstupenky nebude možné v den zahájení zakoupit on-line.

Limit pro nákup vstupenek je 4 ks na osobu.

 
Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Pátek 1.6.2018
od 10:00
William Shakespeare
Richard III.

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 1.6.2018
od 17:30
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

d/3

Místo představení Osm žen
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 2.6.2018
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pondělí 4.6.2018
od 14:30
Martin McDonagh
Kati

ST/3

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 4.6.2018
od 19:30
Kristof Magnusson
BEZ BAB! aneb Kutloch
(Přesunuto z 31. 5. 2018)
Koupit vstupenky »
Úterý 5.6.2018
od 10:00
David Drábek
Jedlíci čokolády

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 5.6.2018
od 19:00
David Drábek
Čtyřlístek!
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 6.6.2018
od 10:30
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 6.6.2018
od 19:00
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

B

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 7.6.2018
od 10:00
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 8.6.2018
od 19:00
David Drábek podle J. Strausse ml.
Netopýr
derniéra
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 9.6.2018
od 17:30
Istvan Örkeny
Kočičí hra

d/4

v roli Erži Orbánové Pavla Tomicová
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 11.6.2018
od 10:30
David Drábek podle Alexandra Dumase
Tři mušketýři

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 11.6.2018
od 17:30
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

M

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 12.6.2018
od 10:00
Robert Thomas
Osm žen

volné sezení

ZRUŠENO!!!
Hlavní scéna
Úterý 12.6.2018
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 13.6.2018
od 19:00
Eric Emmanuel Schmitt
Oskar a růžová paní

volné sezení

Komorní scéna V podkroví Koupit vstupenky »
Čtvrtek 14.6.2018
od 10:00
Karel Jaromír Erben - Karel Brožek
Kytice

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 15.6.2018
od 10:00
Karel Jaromír Erben - Karel Brožek
Kytice

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 15.6.2018
od 19:00
Torben Betts
Vincenc
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Sobota 16.6.2018
od 17:30
Richard Bean
Až na věky

d/1

Místo představení Osm žen
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 18.6.2018
od 10:30
William Shakespeare - David Drábek
Sen noci svatojánské

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 18.6.2018
od 19:00
David Drábek
Koule
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 19.6.2018
od 10:00
David Drábek
Čtyřlístek!

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 19.6.2018
od 19:00
Kristof Magnusson
BEZ BAB! aneb Kutloch
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 21.6.2018
od 10:30
William Shakespeare - David Drábek
Sen noci svatojánské

Divadlo evropských regionů

prolog festivalu
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 21.6.2018
od 17:00
Jakub Tvrdík
Spybox

Divadlo evropských regionů

prolog festivalu
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 21.6.2018
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen

Divadlo evropských regionů

ZRUŠENO!!!
Hlavní scéna
Pátek 22.6.2018
od 16:00
Jeton Neziraj
55 Shades of Gay

Quendra Multimedia Prishtina, Kosovo

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 22.6.2018
od 19:00
Marina Carr
U kočičí bažiny

Národní divadlo Brno

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 22.6.2018
od 21:00
La Putyka
Hit, Tell the Difference

La Putyka, Praha

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky Vyprodáno
Sobota 23.6.2018
od 16:00
Petra Hůlová, Kamila Polívková
Macocha

HaDivadlo Brno / Studio Hrdinů Praha

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Sobota 23.6.2018
od 19:00
Sue Townsendová
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 3⁄4

Divadlo v Dlouhé Praha

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 23.6.2018
od 21:00
La Putyka
Hit, Tell the Difference

La Putyka, Praha

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky Koupit vstupenky »
Neděle 24.6.2018
od 10:30
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Neděle 24.6.2018
od 14:00
Genet - Bridel - König - Dohnal
Deník zloděje

Masopust

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Neděle 24.6.2018
od 19:00
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Neděle 24.6.2018
od 21:00
La Putyka
Hit, Tell the Difference

La Putyka, Praha

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky Koupit vstupenky »
Neděle 24.6.2018
od 22:00
Tomáš Dianiška
Pusťte Donnu k maturitě

Divadlo pod Palmovkou Praha

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Vyprodáno
Pondělí 25.6.2018
od 16:00
Václav Havel
Vyrozumění

Komorní scéna Aréna Ostrava

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pondělí 25.6.2018
od 17:00
Povídání v Podkroví - Lída Engelová

Divadlo evropských regionů

Komorní scéna V podkroví Vstup zdarma
Pondělí 25.6.2018
od 19:00
Marc Norman, Tom Stoppard a Lee Hall
Zamilovaný Shakespeare

Divadlo pod Palmovkou Praha

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Vyprodáno
Pondělí 25.6.2018
od 21:00
La Putyka
Hit, Tell the Difference

La Putyka, Praha

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky Koupit vstupenky »
Úterý 26.6.2018
od 16:00
Nebeský - Trmíková - Prachař
Medeia

Nebeský - Trmíková - Prachař, Praha

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Úterý 26.6.2018
od 17:00
Vladimír (něžný)

Divadlo evropských regionů

Komorní scéna V podkroví Vstup zdarma
Úterý 26.6.2018
od 19:00
E. L. Karhu
Prinzessin Hamlet

Schauspiel Leipzig, Lipsko, DE

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 26.6.2018
od 22:00
Bertold Brecht
Sezuan (Basierend auf Brecht)

Lachende Bestien Praha

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 27.6.2018
od 16:00
Matúš Bachynec
Kabaret Normalizácia alebo Modlitba pre Martu

Slovenské národne divadlo, Bratislava, SK

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 27.6.2018
od 19:00
Kaspar C. Nielsen, Kristýna Kosová, Adam Svozil
Dánská občanská válka 2018-24

Divadlo Na zábradlí Praha

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 27.6.2018
od 20:00
Ovidius
Orfeus

Tygr v tísni Praha

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky Koupit vstupenky »
Čtvrtek 28.6.2018
od 16:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 28.6.2018
od 19:00
Rainer Werner Fassbinder
Strach jíst duši

Národní divadlo Brno

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 28.6.2018
od 20:00
Ovidius
Orfeus

Tygr v tísni Praha

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky Koupit vstupenky »
Pátek 29.6.2018
od 10:00
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 29.6.2018
od 19:00
Stefano Massini
Dynastie (Lehman Brothers)

Divadlo Husa na provázku Brno

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Vyprodáno
Pátek 29.6.2018
od 19:00
Stanislav Štepka
Besame Mucho anea Čo sa skrýva v kufri (a v nás)

Radošínske naivné divadlo Bratislava, SK

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 29.6.2018
od 20:00
Ovidius
Orfeus

Tygr v tísni Praha

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky Koupit vstupenky »