Kalendář

Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Sobota 1.6.2019
od 19:00
Sirkku Peltola
Finský kůň

P

premiéra
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pondělí 3.6.2019
od 10:00
Moliére
Lakomec

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Pondělí 3.6.2019
od 19:00
Sirkku Peltola
Finský kůň

S

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 4.6.2019
od 17:30
Ladislav Stroupežnický
Furianti

M

volné sezení

po představení autogramiáda
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Středa 5.6.2019
od 14:30
Torben Betts
Vincenc

ST/3

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Čtvrtek 6.6.2019
od 10:00
William Shakespeare
Romeo a Julie

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 6.6.2019
od 19:00
Ladislav Smoljak
Malý říjen

C

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 7.6.2019
od 10:30
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

volné sezení

hradecká derniéra
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 7.6.2019
od 17:30
Ladislav Stroupežnický
Furianti

d/1

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Sobota 8.6.2019
od 19:00
FLAMENCO AL ESTE XV.

Taneční škola La Pasión

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Pondělí 10.6.2019
od 10:30
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pondělí 10.6.2019
od 19:00
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 11.6.2019
od 10:00
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Středa 12.6.2019
od 10:30
William Shakespeare - David Drábek
Sen noci svatojánské

volné sezení

Dramaturgický úvod

derniéra
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Středa 12.6.2019
od 19:00
David Drábek
Koule
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 13.6.2019
od 14:30
Torben Betts
Vincenc

ST/4

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 13.6.2019
od 19:00
Tankred Dorst
Fernando Krapp mi napsal dopis
Studio Beseda Vyprodáno
Sobota 15.6.2019
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pondělí 17.6.2019
od 10:00
David Drábek
Čtyřlístek!

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pondělí 17.6.2019
od 19:00
Kristof Magnusson
BEZ BAB! aneb Kutloch
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Úterý 18.6.2019
od 17:30
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

d/2

Dramaturgický úvod

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 18.6.2019
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Středa 19.6.2019
od 19:00
Kabaret Beseda

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 20.6.2019
od 10:00
Sirkku Peltola
Finský kůň

Divadlo evropských regionů

volné sezení

festivalový prolog
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 20.6.2019
od 14:00 do 23:00
Střezina Popshow

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Čtvrtek 20.6.2019
od 16:00
Marie Nováková, Zuzana Burianová
Republika Králové

Divadlo evropských regionů

derniéra, festivalový prolog
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 20.6.2019
od 19:00
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina

Divadlo evropských regionů

Dramaturgický úvod

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 21.6.2019
od 15:30
O Červené Karkulce

Loutkové divadlo Kozlík

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Pátek 21.6.2019
od 16:00
Maxim Komaro a kol.
Isole

Cirk La Putyka, Praha

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Vyprodáno
Pátek 21.6.2019
od 17:00
Povídání v Podkroví - David Drábek

DER - Povídání v Podkroví

Komorní scéna V podkroví Vstup zdarma
Pátek 21.6.2019
od 19:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol, David Drábek
Revizor

Městská divadla pražská, Praha

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 21.6.2019
od 20:00
Maxim Komaro a kol.
Isole

Cirk La Putyka, Praha

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Vyprodáno
Pátek 21.6.2019
od 21:35
Mastix - koncert

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Sobota 22.6.2019
od 10:00
Tankred Dorst
Fernando Krapp mi napsal dopis

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Sobota 22.6.2019
od 15:30
Karlova a Jaromírova pohádka

Jakub Folvarčný

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Sobota 22.6.2019
od 17:00
Povídání v Galerii - Ladislav Zeman a Vladimír Morávek

DER - Povídání v Podkroví

Galerie Václava Havla Vstup zdarma
Sobota 22.6.2019
od 19:00
Václav Havel, SKUTR
Dopisy Olze

Divadlo v Dlouhé, Praha

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Sobota 22.6.2019
od 20:00
Radim Vizváry
VIP

Mime Prague, Praha

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Sobota 22.6.2019
od 21:05
Safari akordeon orchestra - koncert

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Neděle 23.6.2019
od 13:00
Petr Erbes, Boris Jedinák a kol.
Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018

Divadlo Disk, Praha

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Neděle 23.6.2019
od 14:30
FLAMENCO - Taneční škola La Pasión

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Neděle 23.6.2019
od 15:30
O Palečkovi

Jarka Holasová

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Neděle 23.6.2019
od 17:00
Povídání v Podkroví - Jaroslav Satoranský

DER - Povídání v Podkroví

Komorní scéna V podkroví Vstup zdarma
Neděle 23.6.2019
od 19:00
William Shakespeare
Hamlet

Staatstheater Mainz, Mohuč, DE

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Neděle 23.6.2019
od 21:05
Petr Sovič & Gramofon - koncert

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Neděle 23.6.2019
od 22:00
Michal Hába a kol.
Opletal

Divadlo na cucky, Olomouc

Divadlo evropských regionů

OFF BESEDA

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Pondělí 24.6.2019
od 15:30
Kašpárkovo království

Jan Bílek

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Pondělí 24.6.2019
od 16:00
Viliam Klimáček
Horúce leto 68 (ako sme utekali)

Divadlo GUnaGU, Bratislava, SK

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Vyprodáno
Pondělí 24.6.2019
od 17:00
Povídání v Podkroví - Sergej Fedotov

DER - Povídání v Podkroví

Komorní scéna V podkroví Vstup zdarma
Pondělí 24.6.2019
od 19:00
William Shakespeare
Něco za něco

Divadlo pod Palmovkou, Praha

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pondělí 24.6.2019
od 20:55
Marešová Yasinski RAZAM - koncert

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Úterý 25.6.2019
od 10:00
Moliére
Lakomec

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 25.6.2019
od 15:30
Hrnečku vař!

Jarka Holasová

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Úterý 25.6.2019
od 16:00
Ingmar Bergmann
Soukromé rozhovory

Jedl, Praha

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Vyprodáno
Úterý 25.6.2019
od 19:00
Tomáš Vorel, Lumír Tuček
Kouř

Divadlo Petra Bezruče, Ostrava

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 25.6.2019
od 21:10
Jazz Police - koncert

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Úterý 25.6.2019
od 22:00
Jakub Nvota
4 ženy na konci sveta

Nové divadlo Nitra, SK

Divadlo evropských regionů

OFF BESEDA

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Středa 26.6.2019
od 15:30
Zpívající koťata

Alena Kubínová

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Středa 26.6.2019
od 16:00
Tomáš Dianiška
Transky, body, vteřiny

Divadlo Petra Bezruče, Ostrava

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Vyprodáno
Středa 26.6.2019
od 19:00
Ota Pavel
Salto w tył (Salto vzad)

Teatr Ludowy Krakov, PL

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Středa 26.6.2019
od 20:55
Factorial! Orchestra - koncert

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Čtvrtek 27.6.2019
od 10:00
Ladislav Smoljak
Malý říjen

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 27.6.2019
od 15:30
Pirátská pohádka

Divadlo Kubko

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Čtvrtek 27.6.2019
od 16:00
Ingmar Bergman, Jan Mikulášek
Persony

Divadlo Na zábradlí Praha

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Vyprodáno
Čtvrtek 27.6.2019
od 17:00
Povídání v Podkroví - René Levínský

DER - Povídání v Podkroví

Komorní scéna V podkroví Vstup zdarma
Čtvrtek 27.6.2019
od 19:30
Ladislav Stroupežnický
Furianti

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 27.6.2019
od 22:05
JH Big Band - koncert

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma
Pátek 28.6.2019
od 15:30
Vodnická pohádka

Loutkové divadlo Kozlík

DER - pohádky

Letní scéna Vstup zdarma
Pátek 28.6.2019
od 16:00
Jaroslav Hašek
Josef Švejk

Divadlo Aréna Bratislava, SK

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Pátek 28.6.2019
od 19:00
Jan Otčenášek, Štěpán Otčenášek, Hana Burešová
Romeo, Julie a tma

Divadlo v Dlouhé Praha

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 28.6.2019
od 20:35
Circus Brothers - koncert

DER - koncerty

Letní scéna Vstup zdarma