Kalendář

Předprodej vstupenek na červen 2018 (kromě festivalu) bude zahájen v pondělí 23. 4. v 10:00 v divadelním předprodeji i on-line.

 Divadlo evropských regionů (22. 6. - 29. 6. 2018) 

Přednostní výměna kuponů pro předplatitele začíná ve čtvrtek 3. května od 10:00 v předprodeji divadla. 

Volný prodej vstupenek zahájíme ve středu 9. května od 10:00 v předprodeji divadla i on-line.

 

Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Pátek 4.5.2018
od 17:30
Robert Thomas
Osm žen

d/1

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 5.5.2018
od 19:00
David Drábek
Jedlíci čokolády
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 7.5.2018
od 19:00
David Drábek
Koule
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 9.5.2018
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 10.5.2018
od 19:00
Istvan Örkeny
Kočičí hra

V

volné sezení

v roli Erži Orbánové Pavla Tomicová
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 11.5.2018
od 19:00
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

D

předpremiéra
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 12.5.2018
od 19:00
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

P

premiéra
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 14.5.2018
od 19:00
Eric Emmanuel Schmitt
Oskar a růžová paní

volné sezení

Komorní scéna V podkroví Koupit vstupenky »
Středa 16.5.2018
od 17:30
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

M

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 16.5.2018
od 18:00
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

Beseda s tvůrci

Předprodej Vstup zdarma
Čtvrtek 17.5.2018
od 19:00
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

S

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 17.5.2018
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
Studio Beseda Vyprodáno
Pátek 18.5.2018
od 10:00
David Drábek
Čtyřlístek!

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 18.5.2018
od 17:30
David Drábek podle J. Strausse ml.
Netopýr

d/2

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 19.5.2018
od 19:00
Tadeusz Slobodzianek
Naše třída

Divadlo Polárka Brno

Beseda X

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pondělí 21.5.2018
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen

K

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 21.5.2018
od 19:00
Jakub Tvrdík
Spybox
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Úterý 22.5.2018
od 19:00
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

A

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 23.5.2018
od 19:00
Istvan Örkeny
Kočičí hra
v roli Erži Orbánové Jitka Smutná
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 24.5.2018
od 19:00
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

C

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 25.5.2018
od 19:00
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena
předpremiéra
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 26.5.2018
od 18:15
Vernisáž výstavy obrazů

Výstava

Foyer hlavní scény Vstup zdarma
Sobota 26.5.2018
od 19:00
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

P

premiéra
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 28.5.2018
od 10:00
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 28.5.2018
od 19:00
Christopher Hampton
Úplné zatmění
derniéra
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 29.5.2018
od 19:00
Proč nemohu spát aneb Příběh Osvobozeného divadla

Orchestr Ježkovy Stopy

Hudební revue
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 30.5.2018
od 19:00
Kabaret Beseda

volné sezení

tentokrát s podtitulem "Kabaret Láska"
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 31.5.2018
od 10:30
William Shakespeare - David Drábek
Sen noci svatojánské

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 31.5.2018
od 19:00
Kristof Magnusson
BEZ BAB! aneb Kutloch
Studio Beseda Koupit vstupenky »