Kalendář

PROGRAM na LEDEN

bude zveřejněn v úterý 20. 11.   

PRODEJ vstupenek na LEDEN 

zahájíme ve středu 21.11. od 10:00 hodin v předprodeji i on-line.

 
Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Čtvrtek 3.1.2019
od 10:00
David Drábek
Čtyřlístek!

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 3.1.2019
od 17:30
William Shakespeare - David Drábek
Sen noci svatojánské

d/1

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 4.1.2019
od 10:00
Karel Jaromír Erben - Karel Brožek
Kytice

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 4.1.2019
od 17:30
Ladislav Stroupežnický
Furianti

d/3

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 5.1.2019
od 17:30
Bernard Shaw
Pygmalion

Městské divadlo Mladá Boleslav

d/2

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 7.1.2019
od 19:00
William Shakespeare
Romeo a Julie
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 8.1.2019
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
náhrada za 16.11.
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 9.1.2019
od 14:30
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

ST/1

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 10.1.2019
od 10:30
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 10.1.2019
od 10:00
Marie Nováková, Zuzana Burianová
Republika Králové

volné sezení

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 10.1.2019
od 19:00
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina

S

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 10.1.2019
od 19:00
Marie Nováková, Zuzana Burianová
Republika Králové
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 11.1.2019
od 10:00
William Shakespeare
Richard III.

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 11.1.2019
od 19:00
William Shakespeare
Richard III.
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 12.1.2019
od 19:00
Thomas Bernhard
Mýcení

Divadlo Na zábradlí

náhrada za 26.11.
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pondělí 14.1.2019
od 19:00
Ladislav Stroupežnický
Furianti
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 15.1.2019
od 10:00
Robert Thomas
Osm žen

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 15.1.2019
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 16.1.2019
od 10:00
Ladislav Stroupežnický
Furianti

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 16.1.2019
od 19:00
Ladislav Stroupežnický
Furianti

B

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 17.1.2019
od 19:00
Martin McDonagh
Kati
derniéra
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 18.1.2019
od 10:30
William Shakespeare - David Drábek
Sen noci svatojánské

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 18.1.2019
od 19:00
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 19.1.2019
od 19:00
Istvan Örkeny
Kočičí hra
v roli Erži Orbánové Jitka Smutná
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 21.1.2019
od 10:00
Karel Jaromír Erben - Karel Brožek
Kytice

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Pondělí 21.1.2019
od 19:00
Kristof Magnusson
BEZ BAB! aneb Kutloch
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Úterý 22.1.2019
od 17:30
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

d/4

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 23.1.2019
od 14:30
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

ST/2

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 25.1.2019
od 19:00
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina

D

náhrada za 9.11.
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 26.1.2019
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen

K

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 26.1.2019
od 19:00
Jakub Tvrdík
Spybox
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pondělí 28.1.2019
od 10:00
William Shakespeare
Romeo a Julie

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Pondělí 28.1.2019
od 19:00
David Drábek
Koule
přidané představení - v prodeji od pondělí 26.11.
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 29.1.2019
od 10:00
Ladislav Stroupežnický
Furianti

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Úterý 29.1.2019
od 19:00
David Drábek
Jedlíci čokolády
přidané představení - v prodeji od pondělí 26.11.
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 29.1.2019
od 19:00
PROTON !!!

Divadlo Vosto5

Beseda X

v prodeji od 5.12., k dostání i v rámci předplatného Beseda X
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 30.1.2019
od 17:30
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

M

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 30.1.2019
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 31.1.2019
od 10:30
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 31.1.2019
od 19:00
Eric Emmanuel Schmitt
Oskar a růžová paní

volné sezení

Komorní scéna V podkroví Koupit vstupenky »