Kalendář

PRODEJ vstupenek na LEDEN 

zahájíme v pondělí 2. 12. od 10:00 hodin v předprodeji i on-line

Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Čtvrtek 2.1.2020
od 17:30
Ladislav Smoljak
Malý říjen

d/4

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 3.1.2020
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Sobota 4.1.2020
od 17:30
Anton Pavlovič Čechov
Strýček Váňa

d/2

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pondělí 6.1.2020
od 14:30
Ladislav Stroupežnický
Furianti

ST/1

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 7.1.2020
od 10:00
David Drábek
Čtyřlístek!

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Středa 8.1.2020
od 17:30
Václav Havel
Asanace

M

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 9.1.2020
od 14:30
Ladislav Stroupežnický
Furianti

ST/2

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 10.1.2020
od 10:00
Sirkku Peltola
Finský kůň

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Sobota 11.1.2020
od 20:00 do 01:30
5. divadelní ples

PETROF Hall
Koupit vstupenky »
Pondělí 13.1.2020
od 19:00
Charlotte Keatley
Máma říkala, že bych neměla

Komorní činohra Praha

Beseda X

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Středa 15.1.2020
od 10:00
Anton Pavlovič Čechov
Strýček Váňa

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Pátek 17.1.2020
od 19:00
Milan Kundera
Ptákovina

D

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Sobota 18.1.2020
od 19:00
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pondělí 20.1.2020
od 19:00
Ladislav Smoljak
Malý říjen

S

Dramaturgický úvod

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 21.1.2020
od 19:00
David Drábek
Koule
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Středa 22.1.2020
od 19:00
Istvan Örkeny
Kočičí hra
v roli Erži Orbánové Jitka Smutná
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Středa 22.1.2020
od 19:00
Eric Emmanuel Schmitt
Oskar a růžová paní

volné sezení

Komorní scéna V podkroví
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 23.1.2020
od 10:00
William Shakespeare
Richard III.

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 24.1.2020
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Sobota 25.1.2020
od 19:00
Sirkku Peltola
Finský kůň

K

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Středa 29.1.2020
od 17:30
Moliére
Lakomec

d/1

Dramaturgický úvod

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Středa 29.1.2020
od 19:00
Tankred Dorst
Fernando Krapp mi napsal dopis
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 30.1.2020
od 10:00
Ladislav Stroupežnický
Furianti

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Pátek 31.1.2020
od 19:00
Milan Kundera
Ptákovina

Z

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »