Kalendář

TERMÍNY ZAHÁJENÍ PRODEJE

 

Prodej vstupenek na PROSINEC

zahájíme v pondělí 22.10. od 10:00 hodin v předprodeji i on-line.

Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Čtvrtek 1.11.2018
od 14:30
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

ST/1

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 2.11.2018
od 10:00
Karel Jaromír Erben - Karel Brožek
Kytice

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Sobota 3.11.2018
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Neděle 4.11.2018
od 19:00
Philippe Claudel
O lásce

Studio DVA divadlo

Benefice pro Oblastní charitu HK
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 5.11.2018
od 19:00
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 6.11.2018
od 19:00
Eric Emanuel Schmitt
Oskar a růžová paní

volné sezení

Komorní scéna V podkroví Koupit vstupenky »
Čtvrtek 8.11.2018
od 19:00
David Drábek
Čtyřlístek!
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 8.11.2018
od 19:00
K. H. Mácha / Anna Klimešová
Máj

KALD DAMU

Beseda X

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 9.11.2018
od 19:00
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina

D

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 9.11.2018
od 19:00
Marie Nováková, Zuzana Burianová
Republika Králové
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Sobota 10.11.2018
od 17:30
William Shakespeare - David Drábek
Sen noci svatojánské

d/3

náhrada za 27.9.
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 13.11.2018
od 19:00
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

S

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 14.11.2018
od 19:00
David Drábek
Jedlíci čokolády
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 15.11.2018
od 10:00
William Shakespeare
Richard III.

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Čtvrtek 15.11.2018
od 19:00
Kabaret Beseda

Tentokrát na téma "Kabaret Deprese"
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 16.11.2018
od 17:30
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

d/1

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 16.11.2018
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Sobota 17.11.2018
od 14:00 do 24:00
Noc divadel 2018

Vstup zdarma
Pondělí 19.11.2018
od 14:30
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

ST/2

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 20.11.2018
od 19:00
Istvan Örkeny
Kočičí hra
v roli Erži Orbánové Pavla Tomicová
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 21.11.2018
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 22.11.2018
od 14:30
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

ST/3

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 23.11.2018
od 10:30
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 26.11.2018
od 19:00
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 27.11.2018
od 17:30
William Shakespeare - David Drábek
Sen noci svatojánské

d/2

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 28.11.2018
od 19:00
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina

B

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 28.11.2018
od 19:00
Marie Nováková, Zuzana Burianová
Republika Králové
uzavřené představení
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 29.11.2018
od 17:30
Robert Thomas
Osm žen

M

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 29.11.2018
od 19:00
Jakub Tvrdík
Spybox
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 30.11.2018
od 10:00
Marie Nováková, Zuzana Burianová
Republika Králové

volné sezení

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 30.11.2018
od 10:30
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno