Kalendář

 

 

Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Pátek 1.11.2019
od 10:00
David Drábek
Čtyřlístek!

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 1.11.2019
od 19:00
William Shakespeare
Richard III.
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Sobota 2.11.2019
od 19:00
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 5.11.2019
od 10:00
Robert Thomas
Osm žen

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 5.11.2019
od 19:00
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Středa 6.11.2019
od 19:00
Václav Havel, SKUTR
Dopisy Olze

Divadlo v Dlouhé, Praha

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Středa 6.11.2019
od 19:00
Kristof Magnusson
BEZ BAB! aneb Kutloch
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 7.11.2019
od 17:30
Anton Pavlovič Čechov
Strýček Váňa

d/4

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 7.11.2019
od 19:00
Woody Allen
Spáč
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Pátek 8.11.2019
od 19:00
Moliére
Lakomec
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 8.11.2019
od 19:00
Tankred Dorst
Fernando Krapp mi napsal dopis
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Sobota 9.11.2019
od 17:30
Sirkku Peltola
Finský kůň

d/1

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pondělí 11.11.2019
od 14:30
Sirkku Peltola
Finský kůň

ST/1

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 12.11.2019
od 19:00
Torben Betts
Vincenc
uzavřené představení
Studio Beseda
Středa 13.11.2019
od 17:30
Ladislav Smoljak
Malý říjen

d/2

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 14.11.2019
od 19:00
Istvan Örkeny
Kočičí hra
v roli Erži Orbánové Pavla Tomicová
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 15.11.2019
od 10:00
David Drábek
Čtyřlístek!

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Sobota 16.11.2019
od 15:00 do 24:00
Noc divadel 2019

Vstup zdarma
Neděle 17.11.2019
od 16:30
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Sametová noc

scénické čtení
Studio Beseda Vstup zdarma
Neděle 17.11.2019
od 18:00
R/evoluce + Mastix

Hlavní scéna Vstup zdarma
Úterý 19.11.2019
od 19:00
Anton Pavlovič Čechov
Strýček Váňa

A

Dramaturgický úvod

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 19.11.2019
od 19:00
Woody Allen
Spáč
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Středa 20.11.2019
od 17:30
David Drábek
Čtyřlístek!
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 21.11.2019
od 19:00
Antoine de Saint-Exupéry / Kryštof Marek
Malý princ

Studio DVA divadlo

benefiční představení
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 22.11.2019
od 19:00
Ladislav Stroupežnický
Furianti
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Sobota 23.11.2019
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Sobota 23.11.2019
od 19:00
Barbora Hančilová
Za dveřmi

Divadlo na Vinohradech

Beseda X

Studio Beseda V prodeji od 21. 10.
Pondělí 25.11.2019
od 14:30
Sirkku Peltola
Finský kůň

ST/2

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 26.11.2019
od 19:00
One Knor Show - než začnu

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Středa 27.11.2019
od 19:00
Ladislav Stroupežnický
Furianti

S

Dramaturgický úvod

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 28.11.2019
od 14:30
Sirkku Peltola
Finský kůň

ST/3

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 29.11.2019
od 19:00
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

Dramaturgický úvod

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 29.11.2019
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Sobota 30.11.2019
od 19:00
Ladislav Smoljak
Malý říjen
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Sobota 30.11.2019
od 19:00
Eric Emmanuel Schmitt
Oskar a růžová paní

volné sezení

Komorní scéna V podkroví
Koupit vstupenky »