Kalendář

TERMÍNY ZAHÁJENÍ PRODEJE

Prodej vstupenek na LISTOPAD
zahájíme v pondělí 24. 9. od 10:00 hodin v předprodeji i on-line.

Prodej vstupenek na PROSINEC

zahájíme v pondělí 22.10. od 10:00 hodin v předprodeji i on-line.

Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Pondělí 1.10.2018
od 19:00
David Hare
Skleněný strop

Divadlo Ungelt

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 2.10.2018
od 19:00
Kateřina Tučková
Žítkovské bohyně

Divadlo pod Palmovkou

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 2.10.2018
od 19:00
Jan Schmid
Kostky jsou vrženy aneb Don Juan

Studio Ypsilon

Čekání na Václava - host

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 3.10.2018
od 18:00
Marie Nováková, Zuzana Burianová
Republika Králové

Beseda s tvůrci

Předprodej Vstup zdarma
Středa 3.10.2018
od 19:00
Friedrich Schiller
Úklady a láska

Švandovo divadlo

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 4.10.2018
od 17:30
William Shakespeare - David Drábek
Sen noci svatojánské

M

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 4.10.2018
od 19:00
Vít Karas
Můžem i s mužem

Čekání na Václava - host

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 5.10.2018
od 10:30
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 8.10.2018
od 18:00
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina

Beseda s tvůrci

Předprodej Vstup zdarma
Pondělí 8.10.2018
od 19:00
Kateřina Tučková
Vitka

Divadlo Husa na provázku

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 9.10.2018
od 19:00
Franz Kafka
Amerika

Divadlo Husa na provázku

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 9.10.2018
od 19:00
Jazz Goes To Town - dvojkoncert

Koncert

Studio Beseda
Středa 10.10.2018
od 19:00
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

B

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 11.10.2018
od 19:00
David Drábek
Čtyřlístek!
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 11.10.2018
od 19:00
Torben Betts
Vincenc
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 12.10.2018
od 17:30
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

d/4

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 12.10.2018
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Sobota 13.10.2018
od 19:00
Martin McDonagh
Kati
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 13.10.2018
od 19:00
Ondřej Ruml Solo - koncert

Čekání na Václava - host

Koncert

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Neděle 14.10.2018
od 19:00
Peter Quilter
Je úchvatná!

Divadlo Na Jezerce

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 17.10.2018
od 19:00
David Drábek
Koule
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 17.10.2018
od 19:00
Kristof Magnusson
BEZ BAB! aneb Kutloch
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 18.10.2018
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 19.10.2018
od 19:00
Karolina Světlá
Kříž u potoka

Slovácké divadlo

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 20.10.2018
od 19:00
Marie Nováková, Zuzana Burianová
Republika Králové
premiéra
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pondělí 22.10.2018
od 17:30
Eric Emmanuel Schmitt
Oskar a růžová paní

volné sezení

Komorní scéna V podkroví Koupit vstupenky »
Pondělí 22.10.2018
od 19:00
Marie Nováková, Zuzana Burianová
Republika Králové
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Úterý 23.10.2018
od 19:00
William Shakespeare
Richard III.
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 24.10.2018
od 19:00
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 24.10.2018
od 19:00
F. Kafka, A. Goldflam
Proměna aneb Řehoř už toho má dost

Studio Ypsilon

Čekání na Václava - host

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 25.10.2018
od 19:00
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

C

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 25.10.2018
od 19:00
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
Maryša

Divadlo Petra Bezruče

Čekání na Václava - host

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 26.10.2018
od 10:00
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina
předpremiéra
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 26.10.2018
od 19:00
Thomas Bernhard
Mýcení

Divadlo Na zábradlí

Čekání na Václava - host

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Sobota 27.10.2018
od 19:00
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina

P

premiéra
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Neděle 28.10.2018
od 19:00
Caryl Churchillová
Čaj a apokalypsa

Divadlo LETÍ

Čekání na Václava - host

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Úterý 30.10.2018
od 19:00
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina

A

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 30.10.2018
od 19:00
Marie Nováková, Zuzana Burianová
Republika Králové
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 31.10.2018
od 10:00
William Shakespeare
Romeo a Julie

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 31.10.2018
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen
uzavřené představení
Hlavní scéna