Kalendář

PROGRAM na BŘEZEN

bude zveřejněn ve čtvrtek 24. 1.   

PRODEJ vstupenek na BŘEZEN 

zahájíme v pondělí 28. 1. od 10:00 hodin v předprodeji i on-line

 
Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Pátek 1.2.2019
od 19:00
David Drábek
Koule
na představení je možné zakoupit max. 6 vstupenek na osobu
Hlavní scéna Vyprodáno
Sobota 2.2.2019
od 20:00
4. divadelní ples

Koupit vstupenky »
Úterý 5.2.2019
od 10:00
Ladislav Nunvář a Marie Nováková
Čas svařeného vína

Klicperovo divadlo & Východočeské divadlo Pardubice

volné sezení

Komorní scéna V podkroví Koupit vstupenky »
Úterý 5.2.2019
od 19:00
David Drábek
Velká mořská víla
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 6.2.2019
od 19:00
William Shakespeare
Romeo a Julie

Dramaturgický úvod

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 7.2.2019
od 19:00
Ladislav Stroupežnický
Furianti

C

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 8.2.2019
od 10:00
Marie Nováková, Zuzana Burianová
Republika Králové

volné sezení

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 8.2.2019
od 17:30
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

d/3

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 8.2.2019
od 19:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda

Dramaturgický úvod

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Sobota 9.2.2019
od 18:15
Vernisáž - Josef Bavor

Výstava

Foyer hlavní scény Vstup zdarma
Sobota 9.2.2019
od 19:00
Istvan Örkeny
Kočičí hra
v roli Erži Orbánové Jitka Smutná
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 12.2.2019
od 19:00
Ondřej Novotný
Hubte trampy, serou v lese

A studio Rubín Praha

Beseda X

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 13.2.2019
od 10:00
Karel Jaromír Erben - Karel Brožek
Kytice

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Středa 13.2.2019
od 19:00
William Shakespeare - David Drábek
Sen noci svatojánské

Dramaturgický úvod

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 14.2.2019
od 19:00
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina

Dramaturgický úvod

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 15.2.2019
od 19:00
William Shakespeare
Richard III.
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pondělí 18.2.2019
od 14:30
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

ST/1

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 19.2.2019
od 19:00
Ladislav Stroupežnický
Furianti

A

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 20.2.2019
od 14:30
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

ST/2

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 21.2.2019
od 14:30
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

ST/3

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 22.2.2019
od 10:00
William Shakespeare
Romeo a Julie

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Sobota 23.2.2019
od 14:30
David Drábek
Čtyřlístek!
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 23.2.2019
od 19:00
Torben Betts
Vincenc
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 27.2.2019
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 27.2.2019
od 19:00
Jakub Tvrdík
Spybox
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 28.2.2019
od 14:30
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

ST/4

volné sezení

Hlavní scéna Koupit vstupenky »