Kalendář

Prodej vstupenek na březen bude zahájen v pondělí 23.1.2023 v 10:00h v předprodeji na Gočárově třídě i on line

Jednoduchý manuál k on line uplatnění kuponů ZDE.

Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Středa 1.2.2023
od 10:00
Karel Jaromír Erben - Karel Brožek
Kytice

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Čtvrtek 2.2.2023
od 19:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol
Ženitba

Čtvrtky

derniéra
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 3.2.2023
od 17:30
Florian Zeller
Bílý jelen

Senioři 2

přesunuto z 15.12.2022
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 3.2.2023
od 19:00
Hermann Broch
Očarování

Dramaturgický úvod

od 18:15 dramaturgický úvod
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Sobota 4.2.2023
od 17:30
David Drábek
Čtyřlístek!
PŘIDANÝ TERMÍN! Po představení autogramiáda herců
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Sobota 4.2.2023
od 19:00
Lars Von Trier, Vivian Nielsenová
Prolomit vlny
z provozních důvodů přesunuto na 9.2.
Studio Beseda Zrušeno
Pondělí 6.2.2023
od 14:30
Eurípidés
Orestés

Come & See 2

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 7.2.2023
od 14:30
Eurípidés
Orestés

Come & See 3

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 9.2.2023
od 10:00
Vojtěch Matocha
Prašina

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Čtvrtek 9.2.2023
od 19:00
Lars Von Trier, Vivian Nielsenová
Prolomit vlny
náhradní termín ze 4.2.
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Pátek 10.2.2023
od 17:30
Florian Zeller
Bílý jelen

Senioři 1

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 10.2.2023
od 19:00
Hermann Broch
Očarování

Pátky

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Sobota 11.2.2023
od 17:30
Vojtěch Matocha
Prašina
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 14.2.2023
od 19:00
Alena Mornštajnová
Hana
Studio Beseda Vyprodáno
Středa 15.2.2023
od 19:00
Gábor Görgey
Na koho to slovo padne

Středy

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 16.2.2023
od 10:00
David Drábek
Čtyřlístek!

volné sezení

Hlavní scéna Vyprodáno
Pátek 17.2.2023
od 19:00
Alena Mornštajnová
Hana
Studio Beseda Vyprodáno
Sobota 18.2.2023
od 19:00
David Drábek
Koule
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Středa 22.2.2023
od 17:30
Friedrich Schiller
Úklady a láska

Sweet Teens

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Středa 22.2.2023
od 19:00
Tři heteráni

Divadlo Maso

Beseda X

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 23.2.2023
od 19:00
Gábor Görgey
Na koho to slovo padne
uzavřené představení
Hlavní scéna
Čtvrtek 23.2.2023
od 19:00
Karameloun

Ductus Deferens

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Pátek 24.2.2023
od 19:00
Laura Wade
Doma, jsem zlato!
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pondělí 27.2.2023
od 19:00
Friedrich Schiller
Úklady a láska
derniéra
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 28.2.2023
od 19:00
Alois a Vilém Mrštíkové
Maryša
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »