Beseda X pokračuje dalšími dvěma skvělými představeními!

Publikováno dne: 8.2.2019

Cyklus představení Beseda X představí příznivcům Klicperova divadla další dvě představení. Divadlo pod Palmovkou přijede s autorskou hrou Tomáše Dianišky a Tomáše Baránka Jak sbalit ženu 2.0. Hra vznikla na základě úspěšného knižního bestselleru o technologii milostného lovu, jejíž autor dlouhá léta působil jako vztahový poradce a za tu dobu nasbíral mnoho materiálů o mužských i ženských stereotypech a komunikačních chybách. Jste nešťastně zamilovaní? Chcete se konečně seznámit s dívkou? Chcete získat ženu, která vás ignoruje (anebo nazpět tu, která vás opustila)? Tak přijďte do Studia Beseda ve středu 27. 3. 2019. Začátek představení je v 19.00.

V dubnu se diváci mohou těšit na sociálně angažované pásmo O hezkých věcech, které zažíváme, které přiveze divadelní společnost Masopust. V režii kmenového režiséra Národního divadla v Praze Jana Friče se představí mimo jiné i hradeckými oblíbený Jiří Panzner. Divadlo je pro herce společnosti Masopust především místo setkávání. Setkávání a sdílení... Bez masek a šmínků, jen tak prostě být s těmi, které máme rádi. Při vší citové vyprahlosti a odcizení dnešního světa je tu ještě ostrůvek blízkosti a něhy, kde můžeme beze strachu odložit své starosti a ponořit se do nejvyšší dobroty, kterou je vzájemnost a dobré slovo, šeptané od srdce. Dopřejme si tolik odstínů dobra, kolik jen uneseme! V útulném prostředí Studia Beseda je k tomu příležitost v pondělí 29. 4. 2019 v 19.00.

Pokud si diváci v rámci předplatného zakoupí vstupenky na obě jarní přestavení z cyklu Beseda X, dočkají se významné slevy. Cena za oba tituly 590,- Kč, jednotlivé vstupenky na jeden titul 350,- Kč.  Stávajícím předplatitelům z předchozího cyklu rezervujeme jejich místa do středy 13. 2. 2019.

Prodej vstupenek zahajujeme v pondělí 11. 2. v 10 hodin on-line i v předprodeji na Gočárově třídě.

 

 


Zobrazit všechny novinky »

  • Fotogalerie