Program na září

Publikováno dne: 14.7.2021

Právě jsme zveřejnili program na září. Z důvodu rekonstrukce budeme hrát převážně ve Studiu Beseda, ale i tak je nabídka bohatá! Předprodej vstupenek na září bude zahájen v pondělí 2. 8. 2021 v 10:00, vzhledem k divadelním prázdninám bude možné vstupenky zakoupit pouze on-line.
 

PRODEJ PŘEDPLATNÉHO

Prodej předplatného na sezónu 2021/22 bude zahájen v úterý 24. 8. 2021 v 10:00 v předprodeji na Gočárově třídě společně s výměnou kuponů na festival Čekání na Václava a možností přednostního zakoupení jedné vstupenky navíc. Přehled všech skupin, ceny a repertoárovou skladbu naleznete v průběhu července na webových stránkách www.klicperovodivadlo.cz. Stávajícím předplatitelům rezervujeme jejich místa do 15. září 2021.
 

FESTIVAL ČEKÁNÍ NA VÁCLAVA

Vzhledem k rekonstrukci sociálních zařízení na hlavní scéně a přesunům premiér z minulé sezóny budou hostující představení festivalu Čekání na Václava rozložena až do konce roku 2021. Program bude zveřejněn na stránkách www.klicperovodivadlo.cz v polovině srpna.

Prodej vstupenek pro veřejnost bude zahájen ve čtvrtek 26. 8. 2021 v 10:00 on-line i v předprodeji na Gočárově třídě.
 

PODMÍNKY PRO VSTUP DO DIVADLA

Podmínky pro vstup do divadla na představení se neustále mění. Proto před samotným představením doporučujeme navštívit stránku http://bit.ly/jdudodivadla, kde pro vás pravidelně aktualizujeme veškeré informace dle aktuálně platných nařízení.

Prostory divadla jsou pravidelně dezinfikovány, a to i v průběhu představení. Pro diváky je k dispozici dezinfekce, v pokladně divadla si můžete zakoupit respirátor a antigenní samotest.


Zobrazit všechny novinky »

  • Fotogalerie