Informace pro předplatitele

Předplatné Beseda X:

Zakoupené předplatné bude stornováno a částka vrácena na účet. Prosíme Vás, pokud jsme Vás nekontaktovali, abyste tak učinili Vy prostřednictvím formuláře bit.ly/vratit-vstupne nebo na emailu  predprodej@klicperovodivadlo.cz. Představení budou odehrána v nových termínech v nadcházející sezóně.

 

Studentské a žákovské předplatné - skupiny M, S, ST/1-ST/4:

Vstupné za neodehraná představení a festivalový kupon u skupiny S budou vráceny u školních skupin prostřednictvím školy a u jednotlivců bezhotovostně převodem na bankovní účet. Jednotlivce prosíme, aby nás kontaktovali prostřednictvím formuláře bit.ly/vratit-vstupne nebo na emailu  predprodej@klicperovodivadlo.cz s číslem účtu a přiloženou naskenovanou nebo vyfotografovanou abonentkou.

 

Dospělé a seniorské předplatné - skupiny A-D, Z, d/1-d/4, K:

Platnost předplatného a neuplatněných kuponů bude prodloužena do 31. 12. 2020. Neodehraná představení budou odehrána v nových termínech v měsících září – prosinec 2020. Navazující předplatné na sezónu 2020/21 bude prodáváno na zkrácené období od ledna do června 2021. Náhradní představení pro předplatitele (tzv. náhrady ABO) ze zrušených představení bude opět možné nárokovat po předložení abonentky nebo vstupenek od září 2020 v našem předprodeji na Gočárově tř. Pokud se rozhodnete předplatné v této sezóně již ukončit, sdělte nám to nejpozději do 31. 5. 2020 prostřednictvím formuláře bit.ly/vratit-vstupne nebo na email  predprodej@klicperovodivadlo.cz, peníze za neodehraná představení vám budou vrácena bezhotovostně na bankovní účet. K žádosti přiložte číslo vašeho účtu a naskenovanou nebo vyfocenou abonentku a kupony.

 

Vysokoškolské předplatné - skupina V:

Platnost kuponů bude prodloužena do 31. 12. 2020. Pokud se rozhodnete předplatné v této sezóně již ukončit, sdělte nám to nejpozději do 31. 5. 2020 prostřednictvím formuláře bit.ly/vratit-vstupne nebo na email  predprodej@klicperovodivadlo.cz, peníze za neuplatněné kupony vám budou vráceny bezhotovostně na bankovní účet. K žádosti přiložte číslo vašeho účtu a naskenované nebo vyfocené kupony.

 

Premiérová skupina P:

Platnost předplatného bude prodloužena do doby uskutečnění premiér inscenací Tři kamarádi a Doma, jsem zlato (pravděpodobně v úvodu sezony 2020/21). Platnost neuplatněných kuponů bude prodloužena do 28. 2. 2021. Navazující předplatné na sezónu 2020/21 bude prodáváno od konce srpna 2020, a to klasicky na celou divadelní sezonu. Náhradní představení pro předplatitele (tzv. náhrady ABO) ze zrušených představení bude opět možné nárokovat po předložení abonentky nebo vstupenek od září 2020 v našem předprodeji na Gočárově tř. Pokud se rozhodnete předplatné v této sezóně již ukončit, sdělte nám to nejpozději do 31. 5. 2020 prostřednictvím formuláře bit.ly/vratit-vstupne nebo na email predprodej@klicperovodivadlo.cz, peníze za neodehraná představení vám budou vrácena bezhotovostně na bankovní účet. K žádosti přiložte číslo vašeho účtu a naskenovanou nebo vyfocenou abonentku a kupony.

 

Zpět na informace »