Předprodej vstupenek

TERMÍNY ZAHÁJENÍ PRODEJE VSTUPENEK NA JEDNOTLIVÉ MĚSÍCE NALEZNETE ZDE.

 

V den zahájení předprodeje upřednostňujeme osobní nákup v předprodeji divadla na Gočárově třídě. Telefonické a e-mailové rezervace budou akceptovány, jakmile to bude možné. Rezervace prostřednictvím e-mailu jsou platné až po zpětném potvrzení o jejich příjmu. Děkujeme za pochopení.

 

 

Jak si můžete zakoupit vstupenky na představení Klicperova divadla?

Osobně:

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji Klicperova divadla nebo v Informačních centrech Hradce Králové.
Pokladna hlavní scény a Studia Beseda je otevřena vždy půl hodiny před začátkem každého představení.

 

On-line přes internet:

Prostřednictvím portálu www.hkpoint.cz máte možnost vybrat si představení, datum a konkrétní místo v plánku hlediště (kromě termínů označených „volné sezení“). Odkazy na zakoupení vstupenek naleznete zároveň u jednotlivých představení v našem kalendáři. Jednorázově je možné rezervovat až 4 vstupenky.

Způsoby doručení při on-line rezervaci:

E-vstupenka – zaplatíte přes internet platební kartou a vstupenky si vytisknete na vaší tiskárně na papír formátu A4, nebo si je necháte zdarma zaslat formou SMS na váš telefon. 
Osobně – rezervaci si do konce platnosti (zpravidla 5 dnů) vyzvednete v předprodeji divadla nebo v informačním centru. Platba je možná hotově nebo platební kartou. 
Cool Ticket – vstupenka je doručena přímo na váš telefon do aplikace Cool Ticket (Android nebo iPhone), vstupenku nemusíte tisknout, při vstupu ji uvaděčkám ukážete přímo na displeji vašeho telefonu. Platba je možná pouze on-line platební kartou. Více informací o systému naleznete na stránce www.cool-ticket.info.

Po telefonické dohodě je možné rezervaci prodloužit. V předprodeji divadla lze také na základě objednávky vystavit fakturu např. pro uplatnění příspěvku zaměstnavatele.

 

Telefonicky:

Telefonické objednávky přijímáme na čísle 495 512 857. Zde také získáte podrobné informace o repertoáru.
Upozornění: Telefonické a e-mailové rezervace na představení Koule nevyřizujeme. 

 

E-mailem:

Vstupenky je také možné objednávat elektronickou poštou na adrese: predprodej@klicperovodivadlo.cz.
Upozornění: Telefonické a e-mailové rezervace na představení Koule nevyřizujeme.

 

Je možné zaslat objednané vstupenky poštou?

Ano, i tuto službu poskytujeme. Nejprve si zarezervujte vstupenky. U on-line rezervace zadejte doručení osobně. Poté nám pošlete e-mail na adresu: predprodej@klicperovodivadlo.cz. Uveďte číslo rezervace nebo jméno, na které je rezervace zadaná a Vaši poštovní zasílací adresu. Vstupenky Vám zašleme doporučenou zásilkou spolu s fakturou, na které naleznete údaje pro platbu bankovním převodem. Za vyřízení a odeslání účtujeme poplatek 45,- Kč.

 

Poskytované slevy:

Držitelé průkazu - ISIC, ITIC: 20% sleva
(na představení souboru Klicperova divadla na hlavní scéně, kromě premiér)

Držitelé průkazu ZTP, ZTP/P: 50% sleva 
(na všechna představení)

Slevy nelze uplatnit přes on-line rezervaci.