Karameloun

Ductus Deferens

Kabaretní přehlídka mladého humoru.

Projekt Petra Kulta sdružující autorské tvůrce. Skeče, stand-upy, písně, slamy a mnohé další v podání mladých herců a hudebníků. Prostor pro prezentaci vlastních textů a nápadů, které by jinak upadly v zapomnění šuplíků. Karameloun vzniká formou work in progress, a tak se každý večer stává jedinečnou a neopakovatelnou událostí, která si klade za cíl pobavit publikum napříč generacemi.

Délka představení: 1 hod 30 min bez přestávky

 • Obsazení a tvůrci

  Účinkují: Petr Kult, Anežka Šťastná, Martina Jindrová, Filip Jáša, Petr Urban, Tomáš Čapek, Marek Frňka, Jan Staněk, Barbora Vágnerová, Romana Widenková, Petr Matyáš Cibulka, Matěj Polák, Pavel Prais, Julie Stejskalová, Tomáš Matušinec, Samuel Toman a Michal Horák

  HUDBA: Tereza Doležalová, Jonáš Verner a Dan Král
  SCÉNICKÁ SPOLUPRÁCE A KOSTÝMY: Anna Havelková
  PRODUKCE: Karolína Hanzlová
   

  Ductus Deferens je banda mladých divadelníků ujíždějících si na komediálním žánru vpodobě absurdního humoru, cringe a hudebního propojení. Původně se uskupení začalo formovat mezi několika spolužáky na DAMU a přerostlo v širší komunitu tvůrců, kteří se touží samostatně realizovat. Krom studiové scény Švandova divadla objíždí všemožné divadelní festivaly a kočují se svými představeními napříč republikou. Revoltuje proti intelektualismu a cílí na mladé diváky, které chce v prvé řadě pobavit a k divadlu je tak přilákat.

   

 • Kalendář

  Datum Inscenace Scéna Vstupenky
  Pátek 24.11.2023
  od 19:00

  Karameloun Ductus Deferens
  Studio Beseda
  Koupit vstupenky »