Školní výlet | Lightshow | Tygroo

Václav Bartoš & Žongléři Enfys & Tygroo

23:30 
Václav Bartoš: Školní výlet 

Festivalový evergreen v podání dvacítky fix, jednoho šutru, piksly od Primalexu a Václava Bartoše, který tuhle scénku vymyslel s Tomášem Komárkem ve svých dvanácti letech. Uslyšíte-li v některé z festivalových ulic hloučky zdravící se hlasitým: „Brý den,” vězte, že právě navštívily jedno z představení Školního výletu. Proto je lepší se této produkci raději vyhnout. Své ratolesti na představení zásadně nevoďte, nechcete-li, aby se při odjezdu na letní tábor odpočítávaly po jednom a zdravily vedoucí: „Brý den.” Přesto přese všechno existují i tací, kteří Školní výlet viděli poněkolikáté.

23:50​
Žongléři Enfys: Lightshow

Snový tanec s vějíři při hře světel LED vybavení reagujícího na hudební doprovod doplněný energickým poi duem v dynamické choreografii. Těšte se na silný vizuální zážitek.  

24:00
Tygroo - koncert

Kapela Tygroo vynalézavě kombinuje tradiční žánry jako klezmer a balkánskou hudbu s žánry moderními, jako jsou například funk a hiphop, ale také dubstep a další elektronická hudba. To vše hrají na akustické nástroje, především dechy a bicí, což kapele dodává velmi výraznou barvu a energii, jejíž vlny vás zanesou tu do New Orleans, tu na Guču nebo do Oděsy, tu do zas newyorského metra. Přijďte si poslechnout Klezmer-Funk, Balkan-Jungle, Jazz-Dubstep, Brasshouse, Cave Music, Trashdisco a kdo ví co ještě!

  • Galerie

  • Kalendář

    Datum Inscenace Scéna Vstupenky