Sváteční čas Gramofonu Petra Soviče

Kapela Gramofon vznikla v květnu roku 2017 na popud zpěváka Petra Soviče a hradeckých jazzových muzikantů kytaristy Vladimíra Šrámka a bubeníka Tomáše Votavy. Ti se potkali dílem náhody na swingovém koncertě v Hradci Králové. Po společném koncertě se hned na druhý den u oběda zrodil nápad zabrousit společně do historie československé populární hudby v na české poměry unikátním hudebním projektu.

Kapela Gramofon tak není jen klasické hudební spojení profesionálních muzikantů, ale je to především ojedinělý hudební projekt mapující československou populární hudbu od 50 – 70. let minulého století. Všechny muzikanty v našem ansáblu pojí láska k českému jazyku a swingové muzice. I proto hrají prim v repertoáru ty největší hity i méně známé písně, které jsou dnes již spíše pro hudební fajnšmekry. Cílem našich koncertů není jen nostalgické hudební vzpomínání na hudební historii, ale především moderní pojetí velkých československých hitů, které si s námi zazpívá publikum na našich koncertech. Slovy klasika „Ta naše písnička česká, ta je tak hezká, tak hezká“

Přijďte si i Vy vychutnat atmosféru našich koncertů, na kterých necháme naplno znít naši dlouhotrvající desku plnou hitů.

  • Galerie

  • Kalendář

    Datum Inscenace Scéna Vstupenky