Čekání na Václava - host

Zahájení prodeje vstupenek na festival Čekání na Václava:
V pondělí 24.8.2020 v 10:00 h v předprodeji divadla i on-line.

Přednostní výměna kuponů pro předplatitele:
  Předplatitelé mají možnost výměny festivalových kuponů a dokoupení jedné vstupenky přednostně v pátek 21. 8. a v sobotu 22. 8. 2020.
Pro výměnu použijte kupony Divadlo evropských regionů z minulé sezóny!

Zobrazit úplný kalendář představení »

Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Pondělí 28.9.2020
od 19:00
M. de Cervantes, J. Mikulášek, M. Sládeček
Don Quijote

Divadlo Husa na provázku, Brno

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pondělí 5.10.2020
od 19:00
Pavel Jurda, Vladimír Holan, Jan Werich
Hadry, kosti, kůže

Švandova divadlo, Praha

Čekání na Václava - host

Studio Beseda Vyprodáno
Čtvrtek 8.10.2020
od 19:00
Fjodor Michajlovič Dostojevskij, Andrzej Wajda
Zločin a trest

Divadlo D21, Praha

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Pátek 9.10.2020
od 19:00
Henrik Ibsen, Anna Saavedra
Heda Gablerová: Teorie dospělosti

Divadlo Petra Bezruče, Ostrava

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 13.10.2020
od 19:00
Roman Sikora
Zámek na Loiře

Lachende Bestien, Praha

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Středa 14.10.2020
od 19:00
Nessie - koncert

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Pátek 16.10.2020
od 19:00
Daniel Glattauer, Ulrike Zemme
Dobrý proti severáku

Jihočeské divadlo, České Budějovice

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Neděle 18.10.2020
od 19:00
Anna Pammrová, Eva Prchalová
Antieva

Divadelní společnost Masopust

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Pondělí 19.10.2020
od 19:00
D. L. Coburn
Gin Game

Divadlo Na Jezerce, Praha

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pondělí 19.10.2020
od 19:00
Nebeský - Trmíková - Zahradníček
Zahradníček / Vše mé je tvé

Divadelní spolek Jedl, Praha

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Úterý 20.10.2020
od 19:00
Tomáš Loužný, Karel F. Tománek
Funny Games

Činoherní studio, Ústí nad Labem

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Středa 21.10.2020
od 19:00
Arthur Miller
Smrt obchodního cestujícího

Městská divadla pražská, Praha

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna Vyprodáno
Čtvrtek 22.10.2020
od 19:00
Mr. Stanyol - koncert

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Sobota 24.10.2020
od 19:00
Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak
České nebe

Divadlo Járy Cimrmana Praha

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna Vyprodáno
Úterý 27.10.2020
od 19:00
Johann Wolfgang Goethe
Utrpení mladého Werthera

Horácké divadlo, Jihlava

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Středa 28.10.2020
od 19:00
Antoine de Saint-Exupéry / Kryštof Marek
Malý princ

Studio DVA divadlo

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »

Zobrazit úplný kalendář představení »