Divadlo evropských regionů

Ve dnech 22. až 29. června 2018 ožije Hradec Králové opět divadlem, odehraje se zde totiž čtyřiadvacátý ročník mezinárodního festivalu Divadlo evropských regionů

Kromě programu v prostorách Klicperova divadla, tedy na hlavní scéně, ve Studiu Beseda, v komorní scéně V Podkroví, na Letní scéně a opět ve speciálním šapitó, vás také čekají každodenní oblíbené venkovní pohádky a koncerty.

Festivalový katalog s kompletním programem můžete zakoupit v našem e-shopu.

Přednostní výměna kuponů pro předplatitele začíná ve čtvrtek 3. května od 10:00 v předprodeji divadla. 

Volný prodej vstupenek zahájíme ve středu 9. května od 10:00 v předprodeji divadla i on-line.

Zobrazit úplný kalendář představení »

Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Čtvrtek 21.6.2018
od 10:30
William Shakespeare - David Drábek
Sen noci svatojánské

Divadlo evropských regionů

prolog festivalu
Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 21.6.2018
od 17:00
Jakub Tvrdík
Spybox

Divadlo evropských regionů

prolog festivalu
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 21.6.2018
od 19:00
Robert Thomas
Osm žen

Divadlo evropských regionů

ZRUŠENO!!!
Hlavní scéna
Pátek 22.6.2018
od 16:00
Jeton Neziraj
55 Shades of Gay

Quendra Multimedia Prishtina, Kosovo

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pátek 22.6.2018
od 19:00
Marina Carr
U kočičí bažiny

Národní divadlo Brno

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 22.6.2018
od 21:00
La Putyka
Hit, Tell the Difference

La Putyka, Praha

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky Vyprodáno
Sobota 23.6.2018
od 16:00
Petra Hůlová, Kamila Polívková
Macocha

HaDivadlo Brno / Studio Hrdinů Praha

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Sobota 23.6.2018
od 19:00
Sue Townsendová
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 3⁄4

Divadlo v Dlouhé Praha

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Sobota 23.6.2018
od 21:00
La Putyka
Hit, Tell the Difference

La Putyka, Praha

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky Koupit vstupenky »
Neděle 24.6.2018
od 10:30
Eugene Labiche - David Drábek
Klášterní ulice

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Neděle 24.6.2018
od 14:00
Genet - Bridel - König - Dohnal
Deník zloděje

Masopust

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Neděle 24.6.2018
od 19:00
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Bratři Karamazovi

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Neděle 24.6.2018
od 21:00
La Putyka
Hit, Tell the Difference

La Putyka, Praha

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky Koupit vstupenky »
Neděle 24.6.2018
od 22:00
Tomáš Dianiška
Pusťte Donnu k maturitě

Divadlo pod Palmovkou Praha

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Vyprodáno
Pondělí 25.6.2018
od 16:00
Václav Havel
Vyrozumění

Komorní scéna Aréna Ostrava

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pondělí 25.6.2018
od 17:00
Povídání v Podkroví - Lída Engelová

Divadlo evropských regionů

Komorní scéna V podkroví Vstup zdarma
Pondělí 25.6.2018
od 19:00
Marc Norman, Tom Stoppard a Lee Hall
Zamilovaný Shakespeare

Divadlo pod Palmovkou Praha

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Vyprodáno
Pondělí 25.6.2018
od 21:00
La Putyka
Hit, Tell the Difference

La Putyka, Praha

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky Koupit vstupenky »
Úterý 26.6.2018
od 16:00
Nebeský - Trmíková - Prachař
Medeia

Nebeský - Trmíková - Prachař, Praha

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Úterý 26.6.2018
od 17:00
Vladimír (něžný)

Divadlo evropských regionů

Komorní scéna V podkroví Vstup zdarma
Úterý 26.6.2018
od 19:00
E. L. Karhu
Prinzessin Hamlet

Schauspiel Leipzig, Lipsko, DE

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Úterý 26.6.2018
od 22:00
Bertold Brecht
Sezuan (Basierend auf Brecht)

Lachende Bestien Praha

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 27.6.2018
od 16:00
Matúš Bachynec
Kabaret Normalizácia alebo Modlitba pre Martu

Slovenské národne divadlo, Bratislava, SK

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Středa 27.6.2018
od 19:00
Kaspar C. Nielsen, Kristýna Kosová, Adam Svozil
Dánská občanská válka 2018-24

Divadlo Na zábradlí Praha

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Středa 27.6.2018
od 20:00
Ovidius
Orfeus

Tygr v tísni Praha

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky Koupit vstupenky »
Čtvrtek 28.6.2018
od 16:00
Roland Schimmelpfennig
Černá voda

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Koupit vstupenky »
Čtvrtek 28.6.2018
od 19:00
Rainer Werner Fassbinder
Strach jíst duši

Národní divadlo Brno

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Čtvrtek 28.6.2018
od 20:00
Ovidius
Orfeus

Tygr v tísni Praha

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky Koupit vstupenky »
Pátek 29.6.2018
od 10:00
Julius Zeyer
Radúz a Mahulena

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 29.6.2018
od 19:00
Stefano Massini
Dynastie (Lehman Brothers)

Divadlo Husa na provázku Brno

Divadlo evropských regionů

Studio Beseda Vyprodáno
Pátek 29.6.2018
od 19:00
Stanislav Štepka
Besame Mucho anea Čo sa skrýva v kufri (a v nás)

Radošínske naivné divadlo Bratislava, SK

Divadlo evropských regionů

Hlavní scéna Koupit vstupenky »
Pátek 29.6.2018
od 20:00
Ovidius
Orfeus

Tygr v tísni Praha

Divadlo evropských regionů

Šapitó La Putyky Koupit vstupenky »

Zobrazit úplný kalendář představení »