Kalendář

TERMÍNY ZAHÁJENÍ PRODEJE

Předprodej Klicperova divadla na Gočárově třídě je otevřen v nové otevírací době: po - pá 10.00 - 17.30 h. 

Prodej vstupenek na měsíc listopad bude zahájen v pondělí 5. 10. 2020 v 10.00 h v předprodeji divadla i online.

Program na listopad bude zveřejněn v druhé polovině příštího týdne.

V pondělí 28. 9. 2020 je v předprodeji divadla ZAVŘENO.

 

Datum Inscenace Scéna Vstupenky
Sobota 3.10.2020
od 19:00
Duncan Macmillan
Lidé, místa, věci
premiéra
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Pondělí 5.10.2020
od 19:00
Pavel Jurda, Vladimír Holan, Jan Werich
Hadry, kosti, kůže

Švandova divadlo, Praha

Čekání na Václava - host

Studio Beseda Vyprodáno
Středa 7.10.2020
od 17:30
Milan Kundera
Ptákovina

d/3 19/20

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 8.10.2020
od 19:00
Fjodor Michajlovič Dostojevskij, Andrzej Wajda
Zločin a trest

Divadlo D21, Praha

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Pátek 9.10.2020
od 19:00
Henrik Ibsen, Anna Saavedra
Heda Gablerová: Teorie dospělosti

Divadlo Petra Bezruče, Ostrava

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 9.10.2020
od 19:00
Duncan Macmillan
Lidé, místa, věci
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Sobota 10.10.2020
od 19:00
Erich Maria Remarque
Tři kamarádi
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Sobota 10.10.2020
od 20:00
Jazz Goes To Town 2020 - dvojkoncert

Koncert

We Are + Pimpono Ensemble
Studio Beseda Koupit vstupenky »
Pondělí 12.10.2020
od 19:00
Rebekka Kricheldorf podle F. Scotta Fitzgeralda
Velký Gatsby

S

Dramaturgický úvod

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pondělí 12.10.2020
od 19:00
Edward Albee
Kdo se bojí Virginie Woolfové
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Úterý 13.10.2020
od 18:00
Friedrich Schiller
Úklady a láska

Beseda s tvůrci

Předprodej Vstup zdarma
Úterý 13.10.2020
od 19:00
Roman Sikora
Zámek na Loiře

Lachende Bestien, Praha

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Středa 14.10.2020
od 19:00
Nessie - koncert

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Středa 14.10.2020
od 19:00
Moliére
Lakomec
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 15.10.2020
od 19:00
Anton Pavlovič Čechov
Strýček Váňa
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 15.10.2020
od 19:00
Adam Skala, Martin Satoranský, H. G. Wells
Až spáč procitne
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Pátek 16.10.2020
od 19:00
Daniel Glattauer, Ulrike Zemme
Dobrý proti severáku

Jihočeské divadlo, České Budějovice

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Sobota 17.10.2020
od 18:15
Cesty 2020 - vernisáž výstavy

Výstava

Foyer hlavní scény Vstup zdarma
Sobota 17.10.2020
od 19:00
Friedrich Schiller
Úklady a láska

P

premiéra
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Neděle 18.10.2020
od 19:00
Anna Pammrová, Eva Prchalová
Antieva

Divadelní společnost Masopust

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Pondělí 19.10.2020
od 19:00
D. L. Coburn
Gin Game

Divadlo Na Jezerce, Praha

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pondělí 19.10.2020
od 19:00
Nebeský - Trmíková - Zahradníček
Zahradníček / Vše mé je tvé

Divadelní spolek Jedl, Praha

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Úterý 20.10.2020
od 10:00
Karel Jaromír Erben - Karel Brožek
Kytice

volné sezení

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Úterý 20.10.2020
od 19:00
Tomáš Loužný, Karel F. Tománek
Funny Games

Činoherní studio, Ústí nad Labem

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Středa 21.10.2020
od 19:00
Arthur Miller
Smrt obchodního cestujícího

Městská divadla pražská, Praha

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna Vyprodáno
Čtvrtek 22.10.2020
od 19:00
Mr. Stanyol - koncert

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 22.10.2020
od 19:00
Friedrich Schiller
Úklady a láska

Z

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 23.10.2020
od 19:00
Rebekka Kricheldorf podle F. Scotta Fitzgeralda
Velký Gatsby
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Sobota 24.10.2020
od 19:00
Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak
České nebe

Divadlo Járy Cimrmana Praha

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna Vyprodáno
Sobota 24.10.2020
od 19:00
Duncan Macmillan
Lidé, místa, věci
Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Pondělí 26.10.2020
od 19:00
Tankred Dorst
Fernando Krapp mi napsal dopis

English friendly

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Úterý 27.10.2020
od 19:00
Johann Wolfgang Goethe
Utrpení mladého Werthera

Horácké divadlo, Jihlava

Čekání na Václava - host

Studio Beseda
Koupit vstupenky »
Úterý 27.10.2020
od 19:00
David Drábek
Koule
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Středa 28.10.2020
od 19:00
Antoine de Saint-Exupéry / Kryštof Marek
Malý princ

Studio DVA divadlo

Čekání na Václava - host

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Čtvrtek 29.10.2020
od 17:30
Sirkku Peltola
Finský kůň

d/2 19/20

Dramaturgický úvod

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Pátek 30.10.2020
od 17:30
Moliére
Lakomec

d/4 19/20

Hlavní scéna
Koupit vstupenky »
Sobota 31.10.2020
od 19:00
Ladislav Stroupežnický
Furianti
Hlavní scéna
Koupit vstupenky »