Podkroví Live v prvním červnovém týdnu ve znamení hudby a písniček

Publikováno dne: 31.5.2020

Už jen posledních 8 dílů vysílání Podkroví Live je naplánováno do konce divadelní sezóny. První červnový týden přinese vysílání dvou z nich a oba díly se tentokrát ponesou ve znamení hudby. S velkou diváckou oblibou se setkaly pondělní mini-koncerty. Na terase Klicperova divadla tak v pondělí 1. 6. živě vystoupí kapela Sépie Z Hor, v jejímž čele stojí herec Klicperova divadla, saxofonista a všestranný multiinstrumentalista William Valerián spolu s hercem Městských divadel pražských a houslistou Tomášem Havlínkem. V pátek pak bude odvysílána Klicperáda - soutežní hitparáda písniček z Podkroví. Diváci budou moci hlasovat o nejoblíbenější píseň, soutěžní hlasy budou slosované a jeden z diváků vyhraje atraktivní cenu - vstupenku do zákulisí na jedno ze zářijových představení Klicperova divadla.

  • 1. 6. 2020: Sépie Z Hor - mini-koncert
  • 5. 6. 2020: Klicparáda - soutěžní hitparáda písniček z Podkroví

Hudební týden doplní ve čtvrtek 4. 6. živé vystoupení dvou menších uskupení Filharmonie Hradec Králové na terase hlavní scény Klicperova divadla. Ve 14 hodin vystoupí flétnové duo a ve 14:30 klarinetové trio. "Inu když nemůže publikum za námi, vyrážíme lidem hrát do ulic a na náměstí našeho krásného města," říkají členové Filharmonie Hradec Králové. 

Živé streamy je možné i nadále sledovat zcela zdarma! Pokud se rozhodnete Klicperovo divadlo podpořit, můžete si zakoupit virtuální vstupenku na http://vstupenky.klicperovodivadlo.cz/podkrovi-live.

Děkujeme, že nás stále sledujete a podporujete!


Zobrazit všechny novinky »

  • Fotogalerie